25 Ağustos 2013 Pazar

Çörekotu ile ayda 4 kilo zayıfla


Bilinen mucize besinlerinden Çörekotu zayıflamak isteyenlere de tam destek veriyor. iştahına engel olamayanların can simidi olabilecek bir besin çörekotu zayıflatır mı?, çörekotu ile zayıflamak,
ve çörekotu ile nasıl zayıflarım diye soranlara detaylı bir araştırma yaptım . Bende bugünden itibaren deneyerek gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Umarım işe yarar. Gelelim çörekotu nasıl zayıflatır sorusuna. Arkadaşlar çörekotunu yemek yemeden yarım saat önce 200 tohumunu (yaklaşık 1 çay kaşığı) çiğneyerek bir bardak su ile yutmanız gerekiyor. Eğer bu şekilde yapamayacağınızı düşünüyorsanız 5 damla çörekotu yağını bir bardak su ile içebilirsiniz.Bu uygulama iştahınızı kesecek, müshil etkisi yapacak, sindiriminizi hızlandıracaktır.


1 yorum:

  1. Eee sonuç :) Ben yağını kullanıyorum açıkçası birçok şeyi bir arada yaptığım için ne kdr faydası oldu bir şey diyemem, ama şu faydasını söylemem lazım enerjim,vücut ısım ( üşümelerim geçti o anlamda ) , direncim arttı, yani şuanda içine sığamadığım M beden kabanımın bağrını korkmadan açarak yürüdüğüm oluyor.

    YanıtlaSil