21 Ekim 2013 Pazartesi

Bind Activit Bulaşık Makinesi Tableti


Biliyorum bende dahil olmak üzere hepimiz temizlik malzemelerine deli gibi para döküyoruz. Hemen hemen her uygulama alanı için farklı  ürünler kullanıyoruz. Özellikle bulaşık makinelerimiz için kullandığımız deterjanlar çok yüksek fiyatları ile bizleri zaman zaman zorluyor.Sizlere daha önce temizlik ile ilgili paylaşımlarda bulunacağımı da belirtmiştim. Bugün paylaşacağım temizlik ürünü ise bulaşık makineleri tablet ve deterjanlarına avuç avuç para dökmekten bıkanlar için gelsin.
Benim gibi farklı ürün kullanmaktan çekinenler varsa kesinlikle Bind Activit bulaşık makinesi için tableti denesinler. Ben postu yazmadan önce 1 hafta boyunca bir gün bildiğimiz markalardan biri ile bir gün Bind Activit ile yıkadım  bulaşıklarımı inanın hiç farkı yok. Ne derler tek farkı fiyatı. Bind Activit Bulaşık Makinesi Tableti 50 adeti sanırım 9 TL'ye yakın bir fiyattaydı.  Bim marketlerde kolayca bulabilirsiniz.

(+) 5 ayrı özelliğe hizmet veriyor. deterjan, parlatıcı, tuz etkisi, cam koruyucu güç ve çelik parlatıcı etkisinin hepsine tek tablette ulaşmanız mümkün.
Aşırı kireçli su kullanıyorsanız tuz ve parlatıcı mutlaka ek olarak kullanmalısınız.
(+) Düşük ısıda bile etkili
(+) Ağır yağlı bulaşıklarda da iş görüyor.
(+) Koku yapmıyor.
(+) Fiyatı çok uygun.


17 yorum:

 1. Benim de defalarca baktığım ama almaya cesaret edemediğim bir deterjandı bu. Sen memnun kaldığına göre bende deneyebilirim :)
  Bumerang ödüllerinde oyumu senden yana kullandım :) bol şanslar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence dene mutlaka bende hep tedirgin bakışlarla süzüyordum ama bulunduğum yerde diğer markayı kolay bulamayınca deneyeyim dedim iyi kide denemişim :) Bu arada oy için çok teşekkürler ve sevgiler :)

   Sil
 2. Evet bizde kullanıyoruz canım :) oy senindir :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım :) Güle güle kullan ben çok mantıklı buldum ürünü

   Sil
 3. kesinlikle bende bir türlü cesaret edemeyenlerdenim tek korkum koku kalması en yakın zamanda bende deneyecem teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle koku kalmıyor ve pırıl pırıl parlatıyor ben çok memnun kaldım ben teşekkür ederim sevgiler

   Sil
 4. Ben senelerdir market markalarını kullanırım hemen hemen herşey için.Üretici firmaya bakarım ve bildiğim firmaysa alırım.Bu ürünü de finish markasını üreten firma üretiyor.Sevgiyle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet zaten Bim markalarının üreticileri hep büyük markaların yan kolu oluyor canım sevgiler

   Sil
 5. Almaya hiç cesaret edememiştim. Ben fairy kullanıyorum çok memnunum ama fiyat olarak evet pahalı , tavsiyenize uyacağım . Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler ...

  YanıtlaSil
 6. böyle bir yazı okumaya ihtiyacım vardı gerçekten, denemeye cesaret edememiştim ve yine pahalı bir marka almak zorunda kalmıştım, elimdeki bitince deneyeceğim.

  YanıtlaSil
 7. çok kötü bir deterjan

  YanıtlaSil
 8. bulaşıkları çiziyor zamanla sağlam bardağınız kalırsa şanslısınız.kokuda kalıyor ayrıca

  YanıtlaSil
 9. Hayır çok pişmanım.oysa bimin ğrünlerini çok beğenir alırım.bunu da çok methetmişleri.camlatımı çok çizdi

  YanıtlaSil
 10. İlk defa kullandım memnun kaldım marketlerde satılıyormu devamlı kullanacağım

  YanıtlaSil
 11. İlk defa kullandım memnun kaldım marketlerde satılıyormu devamlı kullanacağım

  YanıtlaSil
 12. BİM marketten aldığım bind activit marka bulaşık makinesi tabbledi aldım içinde 50 tablet olması gerekir ken 48 adet çıktı ambalajı açık değildi ilk ben açtım içinde boş ambalaj karda çıktı resimlerini çektim gereken yerlere şikayet edecem ve bu rezilligi herkeze anlatacam

  YanıtlaSil
 13. BİM marketten aldığım bond activit marka bulaşık makinesi tabbledi aldım içinde boş ambalajlar içinde 50 adet olması gerekirken 48 adet çıktı resimlerini çektim gereken yerlere şikayet edeceğim ve herkeze bu rezilligi anlatacağım.

  YanıtlaSil