7 Kasım 2013 Perşembe

Kim Kardashian nasıl 22 kilo verdi?


Anne olan kadınların en büyük sorunlarından birisi de hamilelik sırasında aldıkları kilolardır.  Özellikle bebek beklerken dengesiz beslenen anne adayları ciddi oranlarda kilo alarak depresyona girebiliyor. Kim Kardashian'da hamilelik sırasında aşırı kilo alan hatta kiloları sebebiyle 1 ay erken doğum yapmak zorunda kalan bir anne.  Doğum sonrasında tam 22 kilo vermiş! Bir tv programına katıldığı beyaz dantel işlemeli transparan kıyafetiyle doğum sonrası ne kadar zayıfladığını göstermiş. Kendisine bu yönde sorulan sorulara yanıt vererek, hamilelik sırasında aldığı kiloları üniversite yıllarında da uyguladığı Atkins diyeti sayesinde verdiğini açıklamış.

Kim Kardashian'a 22 kilo verdiren Atkins diyeti nedir?


Program, diyetinizdeki karbonhidrat miktarını büyük oranda azaltmanız şeklinde işler. Bu durum vücudunuzu, yağları sanki temel yakıtıymış gibi yakmaya başlaması konusunda harekete geçirir. Diyette belirtilen tatlı, lezzetli ve bol çeşitli yemekleri yemek bir yaklaşımdır. Kendinizi aç bırakmanız gerekmez, sadece düşük karbonhidrat planında belirtilen doğru yiyecekleri seçmeniz yeterlidir.


4 yorum:

 1. Çok basit yemeyeceksin zayıflayacaksın öyle az yeyimle olmuyor başladımmı duramıyorum ki:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir kere mide küçülse gerisi kolay :)

   Sil
 2. Kilodan erken dogum mu yapmis yoksa belini sıkıstırıp giydigi kiyafetlerden olmasin o? Bu kadini hoc sevmiyorum. Eminim cocugunuda emzirmemistir ondan diyet yapip rahatca kilo vermistir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef öyle sana ve sözlerine fazlasıyla katılıyorum

   Sil