29 Aralık 2013 Pazar

Blue House BH680YM Yoğurtçu Yoğurt Yapma Makinesi


Blue House Yoğurtçu'yu geçtiğimiz eylül ayı içerisinde hepsiburada.com'dan almıştım. Sipariş verirken endişelerim vardı çünkü ürün piyasadaki benzerlerinden oldukça uygun bir fiyatla alıcı bekliyordu. Ayrıca Blue House  hiç tanışmadığım bir markaydı. Yanlış hatırlamıyorsam ben ürünümü 34 TL gibi komik bir rakama almıştım. 
Aldığım günden beri kullanıyorum ve hiç bir şekilde kötü bir sürpriz ile karşılaşmadım.  Ailece severek yediğimiz yoğurdumuzu kendimizin yapıyor olması da ayrıca hoş bir duygu. 

Geniş 1 litrelik haznesi ve ayrıca 4 tane küçük cam kavanozu bulunuyor. 

Yazın 6 saat kış aylarında ise 8 saatte hazır olan yoğurt her zaman katı oluyor. Bizi şaşırtmıyor.

Yoğurt yapımında kullanılacak sütün ısısını ayarlamak gerekmiyor. Oda sıcaklığında süt ile harika yoğurtlar elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca ürün yer kaplamıyor, fazla enerji  harcamıyor. 

10 yorum:

 1. Güzel bir ürünmüş çeyizime alayım o halde :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok memnun kaldım ben kızım başka yoğurt yemez oldu :)

   Sil
  2. Ne güzel çocuğunun yoğurt yemesi hemde doğal el yapımı olunca dahada güzel. Güzel yeni yıllarr...

   Sil
 2. Ben de 2 hafta önce aldım çok menunum! kızımın süte alerjisi nedeniyle keçi sütüyle yapılan ürünleri tüketmesi gerkiyor keçi sütü yoğurdu da pek bulunmuyor bulunsa da kilosu 12TL'den başlıyor. Artık keçi yoğurdumuzu kendimiz yapabiliyoruz ve ço kda güzel tutuyor! haklısınız!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Memnun kalmanıza çok sevindim. İnsanın para verip aldığı ürün ile ilgili hayal kırıklığı yaşaması en son istediğim şey. Kızınıza geçmiş olsun dileklerimle yeni yılınızı kutluyorum sevgiler

   Sil
 3. Merhaba yoğurt yapma makinesi ile ilgili bir anket hazırladım.Yeni projemde bana yardım ederseniz çok mutlu olurum :)
  https://tr.surveymonkey.com/r/7H22PF8

  YanıtlaSil
 4. Nasıl mayaliyorsunuz, sütü kaynattiktan sonra sıcaklığına göre mayayi katip oyle mi kaplara dolduruyorsunuz,ben çözemedim, bu makine sadece ısısını mi sabit tutuyor

  YanıtlaSil
 5. Nasıl mayaliyorsunuz, sütü kaynattiktan sonra sıcaklığına göre mayayi katip oyle mi kaplara dolduruyorsunuz,ben çözemedim, bu makine sadece ısısını mi sabit tutuyor

  YanıtlaSil
 6. Merhabalar öncelikle ürünün kitapçığında sürün kaynatılması gerektiği yazıyor 6 aylık bebeğime yediricem endişelerimvar kaynatmadanda yapabilirmiyim? Ve bu ürün 6 saat doluncakendi kendini kapatıyormu acaba?

  YanıtlaSil