23 Aralık 2013 Pazartesi

Komili Volkanik Mineraller ile saçınızdaki enerji patlaması!
Komili, kişisel bakım alanında edindiği 135 yıllık tecrübe ile kadınların saç güzelliğini ön plana çıkarmak için  yepyeni bir formül yarattı.
Volkanik minerallerden gelen “physiogenyl kompleksi” ile saçlar hiç olmadığı kadar enerji, parlaklık, güç ve neme kavuşuyor.
Saçlarınız, bütünsel güzelliğin 1. Önceliği..

Komili yeni Saç Bakım Serisi Volkanik Mineraller ile bütünsel güzelliğinizin ilk aşaması olan saçlarınız enerjiye kavuşuyor. Kişisel bakım alanında edindiği uzmanlık ile yepyeni bir formül yaratan Komili, Volkanik Mineraller Saç Bakım Serisi ile saçlarda canlılık ve ışıltı sözü veriyor.

Gücünü volkanik minerallerden oluşan Physiogenyl formülünden alan yeni seri, doğada bulunan mineralleri bu formül altında bir araya getiriyor.
Sodyum, Magnezyum, Manganez ve Çinko minerallerinden oluşan Physiogenyl kompleksi bu elementlerin PCA tuzu ile optimize edilmiş karışımından oluşuyor.
Çinko, DNA'nın hasar gören parçalarını onarırken, Magnezyum, saçın yorgunluk ve strese karşı dirençli ve enerji dolu olmasını sağlıyor. Sodyum saçın nem dengesini kontrol altında tutarken, Manganez saçı besleyerek parlamasını sağlıyor.
Komili Volkanik Mineraller Saç Bakım Serisi, Temel Bakım, Onarıcı Bakım, Anti Kepek, Arındırıcı Bakım, Besleyici Bakım ve Bakım Kremi olmak üzere farklı saç tiplerine uygun ürünleri ve saç kremi ile raflarda yerini alıyor.

Komili VM Saç Bakım Serisi Şampuan Tavsiye Edilen Raf Fiyatı: 7,90 TL

Komili VM Saç Bakım Serisi Saç Kremi Tavsiye Edilen Raf Fiyatı: 9 TL

1 yorum:

  1. super bıseye benziyor denemek lazım merak uyandırdı bende:)
    mimledim seni canım bu arada:)

    YanıtlaSil