7 Ocak 2014 Salı

Kurtarıcım ile tanışın: makyajtelevizyonu.com


Bazı anlar vardır. Çok güzel görünmek ve dikkat çekmek istediğimiz bir yere davetliyizdir. Günün yıldızı olmak istediğimiz özel günlerimiz vardır. Hazırlık sürecinde o kadar özeniriz, o kadar telaşa kapılırız ki  ne yaparsak yapalım sonuç asla tatmin edici olmaz. Hep daha iyisini ve daha farklısını arar dururuz ama bir yerde tıkanırız ve yaratıcılığımıza ilham verecek yeni modeller peşine düşeriz.  Böyle zamanları yaşayan biri olarak sizlerle ilham perimi tanıştırmak istedim: http://www.makyajtelevizyonu.com/

Aslında makyajtelevizyonu sadece bu gibi sıkıntılı zamanlarımda değil, kalıplarımın dışına çıkıp pratik ama farklı tarz araşıylarımda da kurtarıcım oluyor. 

http://www.makyajtelevizyonu.com da uzmanların önerileri ile farklı saç modellerine ulaşıp yeni denemeler yapıyor, makyaj videoları ile renklerin büyülü dünyasında kendimi kaybedebiliyorum. 

Ayrıca bir türlü uzatamadığım kısa saçlarıma nasıl şekil verebileceğimi kısa saç modelleri ile ilgili videoları inceleyerek araştırıyor ve uzun saçlara iç geçirerek topuz modellerini inceliyorum. 

Makyaj, cilt bakım, saç modelleri videolarını Türkçe altyazılı olarak izleyebilmenin, yabancı dili benim gibi Almanca olanlar için bulunmaz bir nimet olduğunu da söyleyebilirim.

1 yorum:

  1. Waowwwwwwwwww! Cok iyi oldu bu teşekkürler:) Takibe aldım canım blogunu bende seni beklerim sevgiler:):)
    busragenc.blogspot.com

    YanıtlaSil