30 Eylül 2014 Salı

Rujunuzun rengi erkeklere ne ifade ediyor?

Ruj sürmenin seksi bir uygulama olduğunu bilmeyen yoktur.  Rujun temel noktası, kadının erkeği çekici bulması sonrasında artan kan akışının dudak rengini kırmızılaştırmasıdır. Anlayacağınız ruj  seksi mesajlar verebilir. Peki ya  sizin rujunuzdan erkekler ne anlıyorlar?  Men’s Health dergisi editörü Matt Bean, ruj renkleri hakkında bazı karakter yorumları yapılabileceğini söylüyor. Erkekler hangi renk rujlardan hoşlanıyor merak ediyorsanız bu yazı tam size göre.


Doğal Dudaklar: Eğer dudaklarınızın biçimli kıvrımları yoksa ve dolgun dudaklara sahip değilseniz doğal dudaklardan uzak durmalısınız. Erkeklerin yüzünüzde gözlerinizden sonra dudaklarınıza bakacağı bir gerçek. İnce ve biçimsiz dudak hatlarınız varsa sizi silik bulabilirler.

Pembe dudaklar: Hem romantik, hem maceracı, hem de kendine gerçekten güveniyor! Sade bir makyajı tamamlamak için pembe ruj gibisi yoktur. Fakat çok kontrast renklerde giyinmişseniz avam görünebilirsiniz, aman dikkat!

Turuncu Dudaklar: Turuncu ruj seçen kadınları erkekler eğlenceli buluyorlar.

Canlı kırmızı dudaklar: Çok ince bir denge gerektiriyor. 'Hey; herkes bana baksın, yeni insanlarla tanışmaya hazırım!' demek istiyorsanız bu renk tam size göre. Erkekler, günlük makyajda kırmızıyı pek sevmiyorlar.

Metalik: Kesinlikle uzak durmanız gereken tonlar metalik tonlardır. Marjinal buldukları metalik rujlar, erkeklere hiç çekici gelmiyor.


2 yorum:

  1. Metalik rujun çekici geldiği biri var mı ki? :) Teşekkürler. haber için. :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ay sorma bende hep tuhaf bulmuşumdur. Metalik sadece ojede çekilir gibi geliyor bana :) Okuduğun için ben teşekkür ederim canım

      Sil