15 Ekim 2014 Çarşamba

Callanetics ile 10 günde 10 yaş daha genç


Sadece 10 günde 10 yaş daha genç görünmek ister misiniz? Cevabınızın kocaman bir EVET! Olacağını düşünerek sizlere mucizevi bir egzersizden bahsedeceğim: Callanetics. Callanetics seansları 1 saatlik egzersizlerden oluşuyor ve 10 seans sonrasında 10 yaş gençleşeceğinizi iddia ediyor. Egzersiz zamanının 1 saat sürmesi ve bazı egzersizlerin gerçekten yorucu olması sizleri yıldırmasın. Callanetics ile gençleşmeye hemen başlamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. O zaman gelsin detaylar...


Callanetics egzersizleri bildiğimiz egzersizlere benziyor olabilir ama ayırıcı küçük detaylar var Dikkat etmezsek tüm çaba boşa gidiyor. Callanetics diğer egzersizlere göre daha etkili ama dezavantajları var haftada 6 gün yapmak zorundasınız. Callanetics'i mucizevî kılan yanı ise her gün düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde 1 saatlik tek seansı 7 saatlik klasik bir jimnastik antrenmanına veya 24 saatlik bir aerobik dans dersine eş değer olması. Callanetics videolarına ulaşmak isteyenler benden yardım alabilirler. Beni sağda bulunan izleyiciler bölümünden takibe almayı unutmayın :)


6 yorum:

 1. Videoları benimle paylaş lütfen :)

  YanıtlaSil
 2. videolara nasıl ulaşabiliriz. Dünden beri arıyorum ama malesef ki bulumadım

  YanıtlaSil
 3. Bizzat tüm programi ve simdi de bazi hareketlerini yapmaya devam ediyorum. Özellikle bacak ve kollari ve beli cok güzel inceltiyor.

  YanıtlaSil
 4. sizi takibe aldım rica etsem bana da videoyu gönderebilir misiniz?

  YanıtlaSil
 5. Programa nasıl ulaşabiliriz acaba?

  YanıtlaSil
 6. Benimle de videoları payalasabilir misiniz lutfeeen...

  YanıtlaSil