21 Ekim 2014 Salı

Hülya Avşar’ı zayıflatan sır


1,5 ayda 12 kilo verdikten sonra instagram paylaşımları ile zaferini duyuran Hülya Avşar’ın zayıflama sırları hepimiz tarafından fazlasıyla merak edildi. Bir çok ünlü ismi forma sokan başarılı isim yaşam koçu Şeyda Coşkun ile çalışmayı tercih eden Hülya Avşar, yeni görünümü ile hayran bıraktı.  Hepimizin hayali değil midir tez zamanda incecik ve sıkı bir bedene sahip olmak?  O halde Şeyda Coşkun işbirliğinde Hülya Avşar’ın başarısının sırlarını hep birlikte keşfedelim.


Hülya Avşar Women's Fitness dergisine verdiği röportajda şöyle konuştu:  "Çok obur değilim zaten. Ivır zıvır yemem, kuruyemiş severim. Onu da 15 günde bir keyifle yerim. Hiçbir zaman arsız olmadım ama tatlıcıyımdır, şimdi hiçbir zaman yemediğim kadar tatlı da yiyorum. Şeyda, onu bıraktıktan sonra kilonuzu nasıl koruyacağınızı gösteriyor. Eğer o kuralları uygularsanız, bütün sorun ortadan kalkıyor."


Diyetini egzersizle desteklediğini söyleyen Avşar, "Hayatımda sadece tenis ve yüzme var. Çok yüzüyorum. En önemlisi yürüyüş, o da her zaman olabilecek, olması gereken bir şey... Yüzme içlerinde en fit yapanı" dedi. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder