13 Ekim 2014 Pazartesi

İşte Beyonce’nin formda kalma sırrı

Son zamanların en seksi kadınlarından biri olan Beyonce’nin nasıl formda kaldığını merak eden var mı? Kıvrımlı ama formda hatlara sahip olan Beyonce, kadınların hayalini kurduğu bir bedene kolaylıkla sahip olmamış. Özel antrenör ile titiz bir çalışma programı takip ediyor. Ama size güzel haberlerim var. Kendisinin özel antrenörü Marco Borges, E! Online dergisine verdiği röportajda ünlü şarkıcının beslenme ve egzersiz sırlarını açıklamış. O zaman oturmuyoruz ve Beyonce gibi kıvrımlı bir vücuda sahip olmak için hemen yazının devamını okuyoruz.

Beyonce, tam anlamıyla vegan olmasa bile çoğunlukla hayvansal olmayan gıdaları tüketmeyi tercih ediyor. Kısacası sebze ağırlıklı ancak balık içeren bir beslenme programı uyguluyor.

Beyonce elbette sıkı vücudunu egzersize de borçlu. Deniz bisikleti, kondisyon ve dayanıklılık için yapılan atlama, sıçrama ve patlama hareketlerini içeren pilometrik antrenman ile koşu programları uyguluyor.

1 yorum:

  1. Tabiki anlaüttıklarınızın çok etkisi vardır formda kalmasında ama ben para olduğunu düşünüyorum. Yüksek yaşam kalitesi ve pahalı zararsız tedaviler. Daha önce LIFE Dergisinde bir lazer tedavisine 3.7 milyon harcadığını kendisi anlatmıştı. Üstelik bu tedavi sadece 8 saat sürmüş 2 saat aralıklarla yapılmıştı.

    YanıtlaSil