11 Aralık 2014 Perşembe

Narecza.com ile yeni yıla güzellik katın


Yeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken hemen hemen hepimiz aynı duygusal moda gireriz. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar, kendimize daha fazla zaman ayırma isteği, arkamızda bıraktığımız yıla oranla daha özenli, daha güzel belki daha bakımlı olmak için yapılan planlar… Tüm bu fikirlerle boğuşurken bir de sevdiklerimize alacağımız hediye seçeneklerinin arasında  kararsız kalırız. 


Bugün size tüm bu karar ve kararsızlıklarınıza çözüm getirecek bir siteden bahsedeceğim. Tek tıkla hem 2015’te daha güzel ve bakımlı olabilmenin gerektireceği ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilecek, hem de sevdiklerinize bayılacakları hediye seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Tüm bunlar 2012 yılından beri alanının en iyilerinden biri olan ticaret sitesi narecza.com’un size sağlayacağı güvenli onlinealışveriş ile mümkün olacak. 

Siteye girince zamanı unutacağınızdan eminim. Kozmetikten  %100 bitkisel ürünlere, anne bebek ürünlerinden diyet ve zayıflama ürünlerine kadar aradığınız herşeye en uygun fiyatla sahip olabileceğiniz narecza.com’da dikkatimi çeken ürünleri listeledim. Bu da benim 2015’ten ilk beklediklerim olsun :)


Wish ListPerricone MD Nutritive Cleanser (Üstelik nemlendirici ve maskara hediyeli )

Neostrata (Tüm ürünleri benim olsun)


Aslında liste uzar ama çok şeyler isteyerek 2015'in gözünü korkutmak istemedim :) Sizin seçeceklerinizi çok merak ediyorum . Herkese mutlu bir yıl olsun.


1 yorum:

  1. Merhaba blogunuzu yeni keşfettim ve takibe aldım ben de bloguma beklerim sevgiler:)
    makyajtavsiyem.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil