16 Mart 2015 Pazartesi

Burcu Esmersoy’un güzellik sırları


Şu sıralar TV8 ekranlarında gördüğümüz Burcu Esmersoy, abartıdan uzak, doğal güzelliği ile izleyenleri büyülüyor. Pozitif enerji saçan Burcu Esmersoy, ekran güzellerinden aşina olduğumuz aşırı makyajdan uzak görüntüsüyle, doğallıktan uzaklaşmadan güzel olabileceğimizin ciddi bir kanıtı oluyor. Burcu Esmersoy’un güzellik sırlarını uygulayarak sizler de güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.


Gözler ön planda
Allah vergisi muhteşem gözleri olan Burcu Esmersoy, günlük yaşamında makyaj yapmamayı tercih ediyor. Makyajda gözlerine ağırlık verdiğini belirten Burcu Esmersoy, mutlaka kapatıcı ve far kullanıyor, ince çekilmiş bir eyeliner ve bolca maskara ile işlemi tamamlıyor.

Bakımlı saçlar olmadan olmaz
Burcu Esmersoy, bakımlı, her teli şekle girmiş saçların güzelliğe büyük katkısı olduğunu vurguluyor. Şekilli ve bakımlı saçların güzelliğin olmazsa olmazları olduğunu asla unutmayın.

Bakımlı eller ile bir tık daha güzel
Ellerin güzelliğe büyük katkısı olduğunun altını çizen Burcu esmersoy, haftada 1 kere mutlaka manikür ve pedikür yaptırmayı ihmal etmiyor.

Spor yapın

Güzel olmanın formda bir bedenden geçtiğini hepimiz biliyoruz. Burcu Esmersoy’da bunun farkında olmalı ki haftada üç gün kick box, dört gün ise pilates yapıyor. Güzel havalarda ise uzun yürüyüşler yapmaktan keyif alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder