10 Mart 2015 Salı

Derma Seta Epilasyon ve Spa Seti Kullanıcı Yorumum


Derma kristal pedleri sayesinde yüz ve vücut tüylerinden kurtulabileceğinizi iddia eden Derma Seta Epilasyon ve Spa Setini aslında setin içeriğinde bulunan tepeden tırnağa farklı bakım alanlarına hizmet eden başlıkları için güvendiğim online ticaret sitesi Nettpazar’dan almıştım
.
Ürün elime geçtiğinde amacımın epilasyon olmadığına sevindim çünkü eğer öyle olsaydı ciddi bir hayal kırıklığı yaşardım. Ürünün derma kristal pedleri açıkçası işe yaramıyor. Uzun süre cildinize uygularsanız cildi tahriş bile edebilir. Ürünün sevmediğim diğer bir yönü ise pille çalışması ve pillerin ürüne yeterli ivme katamaması. Ürünü uygularken cildinize hafifçe bastırsanız bile çalışması duruyor.6 adet pille çalışıyor ancak 9 V bir adaptör ile elektriğe bağlanarak da kullanılabilir  ama adaptör pakete dahil olmadığı için ek olarak edinmeniz gerekiyor.  
Gelelim avantajlarına; Makro ve Mikro Masaj Modülleri hoş bir etki yaratıyor ve derin temizleyici fırçası ile cildimizi daha etkili bir şekilde temizleyebiliyoruz. Ponza başlığı ayak ve topuğunuzdaki sertleşmiş deri tabakası ve nasırları temizleyebiliyoruz. 
Eğer amacınız epilasyon değilse tercih edilebilecek, fazla yer kaplamayan ve iyi hissettiren bir alet. Buradan detaylı inceleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder