9 Mart 2015 Pazartesi

Eeose Kaş ve Kirpik Serumu Kullanıcı Yorumum


Yeterince uzun kirpiklere sahip olan şanslı insanlardanım ancak hem daha gür ve uzun kirpiklere sahip olmak hem de kaşlarımı kalınlaştırmak istediğim için Eeose Kaş ve Kirpik serumundan yardım almaya karar verdim. 

Son zamanların trendi kalın ve gür kaşlara ulaşmak ve kaş aralarını doldurmak öncelikli hedefimdi. Tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi düzenli kullanımın gerekliliği şart ve ürünün faydalarını en az 2 hafta düzenli kullanımdan sonra hissetmeye başlıyorsunuz. Sonuç 6 hafta sonrasında tam sonuca bizleri ulaştırıyor. 
Eeose Kaş ve Kirpik Serumunu bir paket içerisinde satın alıyorsunuz. Paketin içeriğinde 10ml'lik bir serum, ürünü damlatacağınız kapağı andıran minik bir damla havuzu ve pamuklu çubukların uzunlarından olan uygulama çubukları bulunuyor. Ürünü günde bir kere ve gece yatmadan önce kullanmak gerekiyor. 
Serumdan damla havuzuna 1-2 damla damlatıp uygulama çubuklarından faydalanarak kaş ve kirpik diplerimize ince bir tabaka halinde sürmemiz yeterli oluyor. 
3. Haftada kirpiklerimde uzama gözlemledim ancak kaşlarımda beni sıkıntıya sokan boşluklarında kısmen dolmaya başladığını farkedince ürün çok daha fazla hoşuma gitmeye başladı. 
Şu sıralar kaşlarımı uzatma döneminde olduğum için resim paylaşamıyorum nahoş bir görüntüyle gününüzü kirletmek istemem.


Eeose Kaş ve Kirpik Serumunu buradan daha detaylı inceleyerek dilerseniz satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder