9 Mart 2015 Pazartesi

Q&R Mavi Anemon Kremi


İsviçre’de yetişen ve baharın habercisi sayılan mavi anemon, tanınmış sanatçı Nilgün Belgün'ün cildinin güzelliğini mavi anemon içerikli dermokozmetik ürünlerine borçlu olduğu yönünde yaptığı açıklama ile dikkatimizi çekmişti. 


Brad Pitt, Jenifer Ariston gibi Hollywood yıldızlarının da tercihi olan mavi anemon içerikli dermokozmetik ürünlerinden ben de kullanmaya başladım. Benim tercihim sertifikalarına ve doğallığına güvendiğim Q&R kozmetik markasından yana oldu. 

Ürünü kullanmadan önce mavi anemon hakkında bilgi edinmek için biraz araştırma yaptım. Mavi anemon bitkisinden üretilen kinetin maddesinin ise üç etkisi var. Çok iyi nemlendiriyor. Güneşe bağlı oluşan lekeleri gideriyor. Oluşmuş kırışıklıkları ortadan kaldırıyor. Klinik çalışmalar dışarıdan deriye uygulandığı zaman cilt hücrelerinin yaşlanmasını da geciktirdiğini gösteriyor. 

Q&R Mavi Anemon kremi bu sonuçların hepsini vaad ediyor. Peki sonuca ulaştırıyor mu? Kesinlikle evet. Deneyimlerimi paylaşmak için ürünü 1 ay boyunca kullanmayı bekledim çünkü cilt hücrelerinin yenilenme süreci 28 gün sürüyormuş. 

Ürünün en sevdiğim yanlarından biri ciltte yağlı his bırakmıyor olması. İlk hafta içerisinde daha parlak ve daha nemli bir cilde kavuştum. Bir ayın sonunda ise göz çevresi ve alın kısmında ince mimik çizgilerimin yok olduğunu gözlemledim. 2 ay sonra daha mutluluk veren sonuçlar elde edebileceğimi biliyorum. Uzmanlar, Mavi anemon içerikli kremlerin, sabah akşam düzenli kullanılırsa üç ay kullanıldıktan sonra çok belirgin bir etki gözlendiğini açıklıyorlar.

 Q&R Mavi Anemon Kremini daha detaylı incelemek ve satın almak için buraya bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder