27 Nisan 2015 Pazartesi

AUBREY ORGANİCS ŞAMPUAN DENEYİMİ


Benim için saç ile ilgili ürünler söz konusu oldu mu hayat durur. Uzun süreden beri saç boyamak (Üstelik uç renklerde sık sık geçiş yapmak), saç düzleştiricisi, maşa, saç spreyleri ve jöleler derken yıpranan saçlarıma maksimum bakım yapmam gerektiğinin farkında olduğum için saçıma bakım yapan ürünlerin kalbimde yeri her zaman başkadır.
Üstelik o ürün temiz içerikli olursa tadından yenmez. Benim için Aubrey Organics şampuan da tam bu kategoriye girenlerden liste başı olmaya aday.  Sodyum Sülfat Lauryl, Parabene ve petrokimyasal maddeler içermemesi ve %100 doğal olması nedeniyle kıvırcık ve ince telli saçlara sahip olan ve elektriklenme derdi yaşayan kızıma gönül rahatlığı ile kullandırdım. Sonuç elbette memnuniyet verici oldu. Kızımın saçlarını her kullanım sonrası takip ettim. Nemlendi, kıvırcıkları daha kolay tarandı ve bukleleri daha derli toplu bir görünüm aldı. Bu durum hem beni hem de saç tarama anları eziyet olan kızımı çok mutlu etti. Kendimde ise yaşadığım en önemli gelişme saç uçlarımın kendine gelmesi oldu. Şampuanı kullanmaya başladıktan sonra saçımı düzleştirdiğim zaman daha pürüzsüz bir görünüm elde ettim ve bu durum da saçlarımı daha parlak gösterdi.

AUBREY ORGANİCS HONEYSUCKLE ROSE® MOISTURIZING SHAMPOO (İnce telli ve kuru saçlar için) İÇERİĞİNDE;

Deiyonize Su, Hindistan Cevizi Yağı Mısır Yağı Sabunu, Hidrolize Soya Proteini (organik ve Genetiiği Oynanmamış  soya fasulyesinden yapılan), Organik Aloe Vera, Carrageenan, Hanımeli Yağ, Organik Rosa Mosqueta ® Kuşburnu Yağı, Rezene özleri, Şerbetçiotu, Nane Balsam, Ökse Otu, Papatya, Civanperçemi, Ginkgo, Ginseng, Melek Otu, Kasımpatı, Manolya, Atkuyruğu, Öksürükotu ve forsythia, Bitkisel Gliserin, Tatlı Badem Yağı, Linoleik Asit (Vitamin E), E vitamini, Aloe Vera Yağı, Macadamia Fındığı Yağı, Organik Biberiye Yağı, Organik Adaçayı Yağı, Özel Aubrey Koruyucu: (Narenciye Çekirdeği Özü, Vitamin A, Vitamin C ve Vitamin E) bulunuyor. 

Aubrey Organics ürünlerini buradan daha detaylı inceleyebilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder