2 Nisan 2015 Perşembe

Kabak Lifi Nasıl Kullanılır? (Kabak Lifi kesesi)


Pürüzsüz, sağlıklı bir cilt hayali ile kozmetik ürünlere avuç dolusu para harcayanlardansanız size hem bütçenizi koruyacak hem de ışıl ışıl bir cilt hayallerinize giden kapıyı aralayacak harika bir önerim var.  Her zaman arzuladığınız görüntüye en doğal yoldan kavuşmanız kabak lifi ile kese yaparak mümkün. Üstelik doğal defne sabunu ile kullandığınızda doğallığından kaybetmeden etkisi katlanarak artıyor. 


Bacakta oluşan batıklar, selülit, akne, tıkanmış gözenekler, pul pul bir görüntü sergileyen ölü hücreler kısacası cildimizin güzelliğine gölge düşürecek tüm etkenlerle savaşan kabak lifinin kullanımı oldukça kolay. 

Lif kuruyken oldukça sert bir dokuya sahiptir. Kullanmadan önce sıcak su içerisinde bekleterek yumuşatın ve tercihen defne sabunu ile köpürterek vücudunuzu keseleyin. Kaş yapayım derken göz çıkartmamak için çok sert ve uzun keselemelerden uzak durun. Kullanım sonrasında kabak lifinizi iyice durulayın ve hava alan kuru bir yerde kurumaya bırakın. Kese sonrası cildinizi nemlendirmeyi ihmal etmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder