13 Mayıs 2015 Çarşamba

Aldo Vandini vino SPA Rosso Selülit Yağı


Zayıf ya da kilolu olmak farketmiyor. Günümüzde hemen hemen tüm kadınların ortak derdi selülit ile savaşmanın binlerce yolu var ama ben bugün sizlere en güzel kokulu olandan bahsetmek istiyorum. 


İçeriğindeki kırmızı üzüm özleri ile harika kokular eşliğinde 1 ayda bile etkisini görebileceğiniz Aldo Vandini vino SPA Rosso Selülit Yağı, üzüm çekirdeği yağı, üzüm özleri ve E vitamini kompleksi ile antioksidan bir etkiye de sahip. 

Genel olarak selülit kremleri ve yağlarının içeriği ile ilgili iki ayrı görüş bulunur. Kafein içeren ürünleri önerenler ve kafein içeren ürünleri önermeyenler. Ben bu konuda çok bilgi sahibi değilim ama Aldo Vandini vino SPA Rosso Selülit Yağı kafein içeriyor ve düzenli kullandığımda etkisini gösteriyor.  

Ben 1 ay boyunca günde 2 kere karın, kalça ve baldır bölgesinde dairesel hareketlerle masaj yaparak kullandım ve cildim hem yumuşak hem de pürüzsüz bir görünüm kazandı üstelik yağlı bir tabakayla boğuşmadan.  Ayrıca kokusundan dolayı bu ürünü göz ardı etmek ve düzeni kaçırmak imkansız. O kadar güzel kokuyor ve kalıcı ki zaman zaman parfümümü soranlar oluyor.  

Aldo Vandini vino SPA Rosso Selülit Yağı ile tanışmak isteyenlere bir de indirim haberi vereyim.  Aldo Vandini vino SPA Rosso Selülit Yağı , Amadea’da  %50 indirim ile satışta. İncelemek için buraya bakabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder