14 Mayıs 2015 Perşembe

Bebak Acı Badem Sütü


Merhaba, bugün sizlere 1933’ten bu yana kadınların daha güzel olmak için tercih ettikleri bir marka olan Bebak’ın makyaj temizleme & nemlendirme için kullandığım Acı Badem Sütü’nden bahsetmek istiyorum. Acı badem sütünü tercih etmemde ki ilk sebep aslında kokusuydu. Yoğun aromatik kokulara hayran biri olarak misler gibi acı badem kokan bu ürünü es geçemezdim.


Kullanmaya başladıktan sonra ise özellikle cildimi nemlendirmek ve yoğun makyaj yapmadığım zamanlarda yüzümü kurutmadan temizlemek için başka bir ürün düşünemez oldum.  Her ne kadar amacı makyaj temizlemek olsa da lütfen bu ürünü cildinizin her yerinde kullanın harika nemlendiriyor.  Pamuk üzerine az bir miktar sürmeniz istediğiniz sonuca ulaşmanız için yeterli oluyor. Losyon kıvamında yarı akışkan olan ürünü gözlerinize dikkatli uygulayın ki her hangi bir sıkıntıya sebep olmasın. 


Tüm cilt tipleri için uygun olan Bebak Acı Badem Sütü, içeriğindeki doğal acı badem yağı ve acı badem özü sayesinde cildi  beslerken temizliyor ve kısa sürede gözlemleyebileceğiniz bir parlaklık veriyor. 

6 yorum:

 1. Uzun zamandır kullandığım bir ürün.. Bebak ürünlerini gönül rahatlığı ile severek kullanıyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bayılıyorum hatta Bebak acı badem sabununu rendeleyip dolap için koku kesesi yapıyorum :)

   Sil
  2. Ben de kokusunu sevdiğim sabunları rendeleyip dolap ve odamın belirli bölgelerine asıyorum şık keselerde gayet hoş duruyor vede kokuyor :)

   Sil
  3. Kesinlikle çok güzel oluyor. Anında kokusunu kaybeden hazır kokulardan çok daha iyi bir seçenek :)

   Sil
  4. Kesinlikle katılıyorum :)

   Sil
 2. Şu ürünü bir ben deneyemedim, etrafımda hep duyuyorum metini ama bir türlü fırsat yaratmadım kendimi, hadi inşallah :)

  YanıtlaSil