24 Mayıs 2015 Pazar

Göbek eriten limonlu yoğurt kürü


Deniz sezonunu açıldı ve siz hala göbeğinizdeki fazlalıklardan dertliyseniz 2 hafta sürecek limonlu yoğurt küründen yardım alabilirsiniz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından geliştirilen limonlu yoğurt kürü ile istediğiniz gibi bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kür mucizeler yaratıyor ama bu mucize anlayışını lütfen abartıp, 2 günde sonuç almayı da beklemeyin. Limonlu yoğurt kürünün faydasını görebilmeniz için 2 hafta boyunca aralıksız olarak uygulamanız şart. Limonlu yoğurt kürü yaparken mümkün olduğunca egzersiz yaparsanız süper sonuçlara daha etkili kavuşabilirsiniz.

Malzemeler
Yarım limon suyu
3 yemek kaşığı yağsız yoğurt (Yağsız olması şart)
1 çay kaşığı pul biber

Hazırlanışı

 Tüm malzemeyi bir kasede iyice karıştırın. Her gece yatmadan 30 dakika kadar önce hazırladığınız karışımı yiyin. Bu kürü her gün taze olarak hazırlamanız ve düzenli uygulamanız gerekiyor.

6 yorum:

 1. bundan fayda sağlayanlar da oldu
  pulbibersiz hali 6 ay yapılırsa da diabet için faydalı deniyor
  ama mide sağlam ise bunlar yapılabilir tabi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet önce sağlık. Rahatsızlık hissi veriyorsa hemen bırakılmalı

   Sil
 2. bu tip şeylere pek inanmazdım. Ta ki bugün bir tanıdığımı görene kadar 4,5 kilo vermiş ki yaşı da 50 civarıdır. Ne yaptın dedim bunu söyledi!!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu tür kürler göze çok kolay geldiği için başta inandırıcı olmuyor ama bu kür ile çok kişi göbeğinden kurtuldu . Zaten yağsız yoğurt çok ama çok etkili

   Sil
 3. Bu diyet, sütün kaymağını alıp mayaladığımız ev yoğurdu ile yapılabilir mi? Malum hazır yoğurtlar pek sağlıklı gelmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle yapılabilir ancak kaymağı olabildiğince almak gerekiyor

   Sil