10 Mayıs 2015 Pazar

Hurma yiyerek 1 haftada 5 kilo verin


Merhaba Sen de İncel takipçileri,

Bugün sizlere yaklaşan Ramazan ayının vazgeçilmezi hurma sayesinde 1 hafta gibi kısa bir sürede nasıl zayıflayabileceğinizi anlatacağım. Mucize besin hurma ve yoğurt ya da ayran birleşimi ile her gün daha ince olarak güne uyanmak harika bir duygu olacaktır.
Hurmanın tok tutma özelliği çok yüksek o nedenle gözünüz korkmasın.  Ayrıca tek tip gıda diyeti gibi görünen hurma diyetinde hurma ve yoğurt içerdikleri mineral ve vitaminlerle sizi güçten düşürmüyor. Hurma diyetini 21 gün yapabilirsiniz deseler de ben size 1 haftadan fazla yapmamanızı öneriyorum. Bünyeyi fazla zorlamamak en güzeli. Ayrıca diyete başlamadan doktorunuzun da görüşlerini mutlaka alın. 


Gelelim hurma diyetinin uygulanmasına.  7 gün boyunca her gün sabah 7 hurma ve bir kase yağsız yoğurt ya da yağsız yoğurt ile yaptığınız ayran, öğlen 7 hurma ve bir kase yağsız yoğurt ya da yağsız yoğurt ile yaptığınız ayran ve akşam 7 hurma ve bir kase yağsız yoğurt ya da yağsız yoğurt ile yaptığınız ayran tüketiyoruz. Gün içerisinde bol bitki çayı, su ve şekersiz çay kahve tüketebilirsiniz. Bol eksili günler dilerim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder