6 Mayıs 2015 Çarşamba

Silk'n Silhouette ile #evimdegüzellik maratonunu başlattım


Tam yaz geldi, güneş yüzünü gösterdi derken hoop bir bakıyorum kış geri dönmüş. Bu günlerde hava durumu bir türlü güneşli günleri göstermese de biliyorum ki yaz kapıda ve ben çok yakında görünmesini istemediğim fazlalıkları sakladığım montlar ve kazaklar ile vedalaşmak zorunda kalacağım. Bu kaçınılmaz veda, fazlalıkları gün yüzüne çıkartacak. O halde  kışın bedenimize getirdiği tüm fazlalıklardan kurtulup, tiril tiril elbiselere keyfimizce merhaba diyebilmek için çalışma zamanı gelmiş demektir. İşte azmimin çıkış noktası kafamın içinde sürekli yankılanan bu düşünceler oldu. Tabi bir de Tavsiye Kanalı'nın başlattığı kampanya.


Güzellik merkezlerinde bulunan pahalı makinelerin işlevini evimizde yerine getiren mucizevi bir ürün ile tanıştım: Silk'n Silhouette.  Böylece 8 hafta sürecek bir maratona dahil oldum.  Bu 8 hafta boyunca benimle kalın ki hem gelişmeleri hem de kampanya ile ilgili sürprizlerimi kaçırmayın.

Silk'n Silhouette, selülit tedavisinde mucizeler yaratan ve aynı zamanda vücudumuzu şekillendiren bir alet. Evinize profesyonel güzellik merkezlerindeki cihazları getiren Hollanda kökenli Avrupa’nın en güvenilir firmalarından Silk’n’in tüm dünyada büyük beğeni toplayan selülit cihazı Silk’n Silhouette ile hedefim
  
Vücudunu şekillendir!
Selülitlerinden kurtul!
Cildini gençleştir!

Bakalım önümüzdeki 8 hafta bana neler getirecek.

Silk'n Silhouette neler yapıyormuş hemen inceleyelim.

– Devrim niteliğinde HT™ Teknolojisi
– Cildin derin katmanlarını güçlendirir
– Sarkan cildi güçlendirir
– Selülit oluşumunu azaltır
– Fazla kilolu görünümü azaltır
– Vücut hatlarını sıkılaştırır
– Cildin yapısını ve elastikiyetini düzeltir
– Cildin dengesini düzeltir

Merak edenler için bir de kullanım videosu mevcutYaklaşan Anneler Günü için annemize alabileceğimiz harika bir hediye fırsatı. Artık annelere ütü, tencere alma zamanı kapansın :)  Şuan için sadece Hepsiburada.com' da satışta ve fiyatı 799 TL. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder