18 Haziran 2015 Perşembe

BH Natural Damla sakızlı Kahve Aromalı Duş Jeli


Merhaba,

Kahvenizi nasıl alırdınız? Kahvenin her türlüsüne aşık olan ben, şu sıralar duş sırasında dahi kahve keyfinden uzak kalmamanın mutluluğunu yaşıyorum.  Kahve ve çikolata aromaları genellikle baskın ama gerçeğe yakını bir o kadar zor oluşturulan aromalar bence.
Ya çok acımsı bir kokusu olur ya da çok yoğun. Kahve aromalı duş jellerinin bir çok markasını denemiş biri olarak açıkçası BH Natural Damla sakızlı Kahve Aromalı Duş Jelini kullanmaya başlarken fazla bir beklenti içerisine girmemeye çalışmıştım ancak yanılmışım. Duş sırasında misler gibi kahve kokusunun bana eşlik ettiğini fark edince şüpheci yaklaşımımdan dolayı pişman oldum.  Duş jeli damla sakızlı ve kahve aromalı ancak bana göre kahve kokusu daha baskın. Aslında kahve kokusunun baskın olmasını sevdim çünkü damla sakızı çok baskın olduğunda bunaltıcı bir sonuç getiriyor.

BH Natural Damla sakızlı Kahve Aromalı Duş Jeli aroması yanında doğal olması nedeniyle de favorilerim arasına girdi. Kendinizi sevmenin yanında doğayı da seviyorsanız eminim sizin de favoriniz olacaktır çünkü  BH Naturel Damla sakızlı Kahve Aromalı Duş Jeli, Paraben, Formaldehydes, sülfat, parafin yapay renklendirici ve boya içermeyen ürün aynı zamanda hayvanlar üzerinde de test edilmiyor.

Hem rahatlatan hem keyifli hem de temizlik hissi yaşatan bir duş jeli önerisi arıyorsanız üstelik kahve seviyorsanız BH Naturel Damla sakızlı Kahve Aromalı Duş Jelini es geçmeyin derim.


Daha detaylı incelemek ve satın almak için buraya bakabilirsiniz.

2 yorum: