3 Haziran 2015 Çarşamba

Cecile Matte Quattro Eyeshadow No: 802


Merhaba,

Makyajda gözlerimi ön plana çıkarmayı seven biri olarak, farlar benim için oldukça önem taşıyor. Uyumlu tonlarla gölgelendirilip güzellikleri öne çıkarılmış gözler gibisi yok çünkü  bana ve birçok insana göre gözler ruhun aynasıdır ve anlamlı bakmaları çok ama çok önemli.  Ben de tonlarını sevdiğim Cecile Matte Quattro Eyeshadow 802 numaralı 4’lü far paletinden bahsederek güne başlamak istiyorum.Cecile Matte Quattro Eyeshadow serisi  uyumlu 4 rengin bir arada olduğu 8 numarası ile farklı zevklere hitap ediyor. Benim seçimim hoş toprak tonları, yeşil ve grinin koyu bir tonunun buluştuğu 802 numaralı palet oldu.  Gri kullanılmak üzere kışı beklemek zorunda ancak özellikle açık tonlara bayıldım.


Cecile Matte Quattro Eyeshadow  

*Şık bir ambalaja sahip. Kolay açılıp kapanıyor ve aynası çok kullanışlı.
*Pigmentasyon açısından beni tatmin etti. İstediğim tonu cildime tam olarak yansıtabildim.
*Farlarda en sevmediğim durum uygulandıktan kısa bir süre gözümün belli yerlerinde silinip kötü bir dalgalı bir görünüm oluşması.  Cecile Matte Quattro Eyeshadow  kalıcılık konusunda oldukça başarılı. Uzun süre gözünüzde bozulmadan kalıyor.
*Makyajda mat bir görünüm sevenlerin beklentilerini karşılayacak oranda mat.
*Bana göre tek sorunu uygulama sırasında fazla tozutuyor. Dikkatli olmazsanız süreceğiniz far göz altlarında yoğun noktacıklar halinde düşüyor.

Genel olarak beğendiğim ve farklı tonları da denemek istediğim Cecile Matte Quattro Eyeshadow  far paletini satın almak ya da incelemek isterseniz buraya bakabilirsiniz.
                                  İnstagram  - Facebook - Twitter


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder