14 Haziran 2015 Pazar

LIMONIAN Qseque High-end Touch Foundation / BB Kremli Fondoten


Herkese merhaba,

Bugün sizlere yaz aylarının sıcak günlerinde dahi sizi üzmeyecek, akmayacak, dağılmayacak ve hafif yapıda bir fondötenden bahsetmek istiyorum.  Kore’de 5 ay içerisinde tam 1.000.000 adet satılan Qseque marka High-end Touch Foundation, BB krem ve fondötenin buluşması sonucu ortaya çıkmış. Böylece BB krem mi fondöten mi kullanmalıyım diye kafası karışanlara harika bir çözüm getirmiş.


Aydınlatıcı, kırışık giderici ve UV koruma etkisine sahip Qseque High-end Touch Foundation, 2013 yılından bu yana hepimizin bayıldığı Kore kozmetiklerini ülkemize getiren Limonian sayesinde bizlerle.

Ürün BB kremli olmasının yanında bir çok farklılıkların birleşiminden doğmuş. İlk dikkatimi çeken ambalajı sayesinde farklılaşan uygulama şekli oldu. Roller yani sünger kaplı roll-on başlığı ilk etapta değişik gelse de cidden uygulama kolaylığı sağlıyor. Başlığı sayesinde fondöteni incecik sürmeyi becerebiliyoruz. Elimiz batmıyor, sünger elimizden kaymıyor…  İncecik sürülmesine rağmen cildin renk tonunu mükemmel bir şekilde eşitliyor. Ben açık buğday tenli olduğum için BB kremli fondötenin Light -Beige 21 numarasını kullandım.

Roll_on süngere ilk başlarda şüphe ile baktım ancak yanılmışım el alıştıktan sonra başka bir yöntem dahi düşünemiyorsunuz.


İlk kullanımda başlığa ürün gelmesi için 7-8 kere ambalajın yanında bulunan düğmeye basmanız gerekiyor. Yüz ve boyun için ben 5 pompa kullandım. Roll-on başlığı yukarıya doğru çektiğinizde başlık çıkıyor ve kolaylıkla temizlenip yerine takılıyor.

İçeriğinde parlak bir cilt görünümü sağlayan ronaflair, doğada bilinen en güçlü koruyucu, kapatıcı antibiotik madde olan propolis, cilde yumuşaklık ve esneklik kazandıran bifida ile 6 çeşit bitkisel kök hücre ( Yeşil çay, kaktüs, pirinç, domates, havuç ve nilüfer)  bulunan ürün, kızarıklık ve pürüzleri sizi üzmeden tamamen kapatıyor.

BB kremden daha etkili fondötenden çok daha hafif olan Qseque High-end Touch Foundation satış fiyatı 45 TL. Buradan detaylı inceleyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder