2 Haziran 2015 Salı

Silk’n Silhouette ile 3 hafta


Herkese merhaba,

Yaklaşık 3 hafta kadar önce #EvimdeGüzellik projesi kapsamında Tavsiye Kanalı aracılığı ile Silk’n Silhouette selülit cihazı ile tanışma imkanı bulmuştum. Silk’n Silhouette hakkında detaylı  bilgiyi buradaki yazımda anlatmış ve tüm dünyada beğeni kazanmış ve Türkiye’ye ilk kez girmiş olan cihazı büyük bir heyecanla kullanmaya başlamıştım.


Düzensiz beslenme, aşırı kahve tüketimi, yeterli su içmemek ve hareketsizliğin selülit oluşumunun temel sebebi olduğunu bildiğim için cihazı kullanmaya başlamadan önce kendime sıkı bir plan hazırladım. Yukarıda saydığım sebepler içinde sadece kahve ve kafein içeren içeceklerden uzaklaşamadım ama bol bol su içtim, günde en az 45 dakika kondisyon bisikleti kullandım, beslenme planımda özlediğim yaz meyvelerine bolca yer verdim ve ekmek yerine lif kaynağı yulaf ezmesi tükettim. Haftada 2 kere 10 dakika bacak 10 dakika da göbek kısmımda ( Cünkü cildi sıkılaştırıyor)  Silk’n Silhouette cihazını kullandım. Kullanımı kolay ve ekran karşısında bile yapılabilir olduğu için uygularken hiç sıkılmadım.

Siln’n Silhouette gücünü  ™- teknolojisinden alıyor. Bi-Polar RF Enerjisi, LED Light Enerjisi ve IR Isı Enerjisinin birleşimi olan bu teknoloji sayesinde cilt altında biriken yağları eritiyor.

Silk’n Silhouette, kayganlaştırıcı jeli olmadan işlevini yitiriyor. Kayganlaştırıcı jelim bittiğinde anti-selülit  jelleri ile bir deneme yapacağım. 

Cihazın kişisel olmaması önemli bir ayrıntı. Cihazın altını kuru bir bez ile silerek başkaları ile paylaşıyorsunuz. Ben yakında yapacağım İstanbul seyahatinde yanıma alıp ablam ve kız kardeşim ile evimizin konforunda bakım keyfi yaşayacağım
.
3 hafta kullanım sonrasında cildimde gözle görülür bir biçimde düzelme ve sıkılaşma yaşadım. Bu sonuç bana devam etmek için motivasyon sağlıyor ancak tekrar altını çizmeliyim, cihazı kullanırken mutlaka egzersiz ve beslenme planı yapın.  

Silk’n Silhouette bende olduğu gibi sizin hayatınıza da dokunan sihirli değneğiniz, daha sağlıklı bir yaşama açılan kapınız olsun.

Hepinize sağlıklı ve selülitsiz günler diliyorum :)


2 yorum:

  1. Değerli bilgileriniz ışığında bilgileniyoruz, paylaşım için teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. Paylaşım ve değerli bilgiler için teşekkürler

    YanıtlaSil