21 Haziran 2015 Pazar

Silk’n Silhouette ile 7 hafta - #EvimdeGüzellik


Merhaba,

Tavsiye Kanalı aracılığı ile tanıştığım Silk’n Silhouette hakkında burada detaylı bilgi vermiştim. O nedenle bugün cihaz hakkında teknik bilgiden çok bana nasıl etkileri olduğundan bahsetmek istiyorum.  Silk’n Silhouette ile tanışmadan önce en çok evimin konforunda güzellik salonlarının etkilerine kavuşacağımı düşündüğüm için heyecanlanmıştım ancak, bu durumun artılarının yanında eksileri de varmış. 


Evde televizyon seyrederken, kitap okurken, uzanıp dinlenirken kolaylıkla uygulayabiliyor olmanız ciddi bir avantaj. Sessiz olması nedeniyle kimseyi rahatsız etmiyor olmanız da güzel. Ben cihazın sessizliğinden ciddi anlamda faydalandım. Sabah herkesten erken kalkan ben, kimseyi uyandırmadan sabah kahvem eşliğinde kendime #EvimdeGüzellik zamanları yarattım. 

Gelelim ev ortamında kullanılan Silk’n Silhouette’nin dezavantajına. Eğer prensiplerine titizlikle bağlı, aşırı planlı programlı bir insan değilseniz, Silk’n Silhouette ile başbaşa kalacağınız zamanları erteleyebiliyorsunuz. Birazdan yaparım, yarın yaparımlar havada uçuşunca düzenli kullanım olayı aksayabiliyor. Zaten haftada 2 kere 10-15 dakika kullanmak yeterli geldiği için çok fazla sapma yaşamayabilirsiniz.

Peki ben neler yaşadım?
Selülitlerinize savaş açtıysanız ve filmlerdeki gibi sağlam bir değişim yaşayıp yeniden yapılanmak istiyorsanız sonuca tek bir silahla gidemezsiniz. Bu uğurda elinizde top, tüfek, psikolojik savaş yöntemleri ne varsa kullanacaksınız.

Benim savaş yöntemlerim:
Silk’n Silhouette kullanmak
Bol su içmek
Bitkisel çaylardan faydalanmak
Günlük lif tüketimini arttırmak
Yağlı besinlerden kaçınmak
Günde 10 dakika ip atlamak (Bilimsel olarak etkisi kanıtlanan en iyi egzersiz)
Haftada 3 gün  45 dakika egzersiz yapmak
Kafeini azaltmak önemli ama kahve tiryakisi olarak tek zayıf noktam kafein oldu.

7 hafta da elde ettiğim sonuç:
Arada sapmalar ve kaçamaklar yaşasam da yukarıda saydığım maddeleri  yerine getirmeye çalıştım ve 7 hafta içerisinde Kalçalarım toparlandı, selülit görünüm azaldı, toplamda 5.5 kilo verdim ve en sorunlu bölge olan göbek bölgesinden 7 cm inceldim. Ben selülit savaşının yanında Silk’n Silhouette’in inceltme ve sıkılaştırma özelliğinden de faydalandım. Yani cihazı göbek bölgemde de haftada 2 gün kullandım. Alt göbek gözle görülür derecede yok oldu. Sonuçtan memnun muyum? Evet ama daha uzun süre kullanmaya devam etmem gerektiğinin de farkındayım.


Silk’n Silhouette güvenilir satış sitesi olan hepsiburada.com’da satışta. 799 TL olan ürünü buradan inceleyebilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. Selülitsiz bir hayat dilerim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder