4 Haziran 2015 Perşembe

Silk'n Silhouette kazanmak için 2. Şans


Silk'n Silhouette ile #EvimdeGüzellik maratonum tam gaz devam ediyor. Ben birazdan evimin konforundave televizyon karşısında  güzelleşme seansına başlayacağım ama başlamadan önce sizeharika bir haber vermek istedim.


Biliyorsunuz TavsiyeKanalı daha önce bir yarışma düzenleyerek bir kişiye bu mucizevi cihazdan hediye etmişti.  Daha fazla kişiyi mutlu etmek isteyen Tavsiye Kanalı, Hepsiburada’da  799 liraya satışta olan Silk’n Silhouette selülit cihazını kazanacak 2. talihliyi belirlemek için harika bir yarışma daha başlattı.  Konusu bir önceki ile aynı olan yarışmaya katılarak siz de #EvimdeGüzellik konforunu yaşayabilirsiniz. Ne dersiniz şansınızı denemeye değmez mi?

Bakalım şartlar nelermiş?

*Silk'n Silhouette ile #EvimdeGüzellik kampanyamız hakkında şimdiye dek neler öğrendin?
*Silk'n Silhouette mucizesine sahip olmak senin için neden önemli?

Sorularına 14 Haziran 2015 Pazar gecesine kadar en yaratıcı cevabı verip, sosyal medyada #EvimdeGüzellik etiketi ile paylaşan bir şanslı melek bu harika cihazdan kazanacak. Dilerseniz blog yazınızla, etkili görsel ve ilgili metinle ya da yaratıcı bir video çalışmasıyla yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışmanın detaylarına buradan bakabilirsiniz. 

hepinize bol şans diliyorum

                

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder