24 Ağustos 2015 Pazartesi

Kilolarla savaşmanın en lezzetli yolu: Fitpack Diyeti


Mutlaka  fazla kilolarla mücadele ettiğimiz bir dönem olmuştur hayatımızda elbette ne yersek yiyelim bana mısın demeyen mükemmel genlere sahip değilsek.  O mükemmel genlere sahip biri değilim. Boy kilo oranımı korumak için sağlam bir dikkat şart. Bu dikkat ve özenin azıcık dışına çıkmam,  bana fazladan 1-2 kilo olarak döner.  Bu nedenle kilo korumaya yönelik pek çok şey denedim ama size samimiyetle söylüyorum ki ilk defa bu kadar lezzetlisi ile karşılaştım.
Daha önce başvurduğum yöntemler etkili olsalar bile diyet sürecini zorlaştıracak türde tatsız, içimi ancak bitki çayı tadına aşina olanlara hitap eden türdendi. Fitpack ise etkisinin yanında bize her öğünde çilekli milkshake keyfi sunuyor. O kadar lezzetli ki diyet sürecim boyunca 11 yaşındaki kızım “Anne bende içebilir miyim” diye peşimde dolandı durdu.

Fitpack’i benzerlerinden ayıran başka detaylar da var elbette. Gelin size kısaca Fitpack hakkında bilgi vereyim.

Fitpack dünyanın WHEY Proteini içeren tek kilo verme amaçlı kalorisi kısıtlanmış gıdası olma özelliğini taşıyor. Nedir bu Whey Proteini dediğinizi duyar gibiyim.. Dr. Mehmet Öz’ün de her fırsatta önerdiği ve yorgunluğa karşı önemli bir silah olan whey proteini, inek sütünden elde edilen yüksek kalitede bir protein. Fitpack içerisinde Whey proteinin yanında  18 aminoasit, 25 vitamin - mineral ve zengin lif içeriği mevcut.  Sanıyorum  bu nedenle diyet sürecimde hiç halsiz ve yorgun hissetmedim.  Birazda deneyimlediğim 7 günlük Fitpack STARTER ve Fitpack CONTINUE küründen bahsedeyim sizlere.

Kür, 1 haftalık kullanıma uygun 2 ayrı paketten oluşuyor.  Fitpack STARTER içerisinde ilk 2 gün boyunca kullanacağımız 10 adet tek kullanımlık ürün var. 2 gün boyunca günde 5 öğün 200 ml yağsız süt içerisine 1 paket fitpack karıştırıp afiyetle içiyoruz. Bu 2 gün boyunca bu karışım ve bol su harici başka bir şey tüketmiyoruz. Merak etmeyin açlık hissi yok ama sadece alışkanlıklar nedeniyle kısmen zorluk çekiyorsunuz. Ben kahveyi çok aradım mesela. Birde bol su içmeyi unutmayın çünkü yeterli su almadığınızda şişkinlik ve gaz sorunu yaşayabiliyorsunuz. 2 günlük sürenin sonunda 1 kilo vermiş olmam elbette beni mutlu etti.

İlk 2 günün ardından 5 günlük Fitpack CONTINUE paketi bizleri bekliyor. Bu paketin içeriği aynı sadece kullanım şekli değişik.  Bu 5 günde de sabah ve akşam aynı şekilde hazırlanmış Fitpack , ara öğünlerde 100 kalorilik yeşil sebze ya da meyve, öğle yemeğinde ise 500 kalori ile sınırlı dilediğimiz yemeyi yiyoruz. Bol su içmeyi yine unutmuyoruz.  Ben 1 haftalık süreçte 2 kilo 250 gram hafifledim.
Benim için bu sürecin aç kalmadan ve halsizlik hissetmeden geçmesi çok önemliydi ve öyle oldu.
Fitpack hakkında daha detaylı bilgiye web sayfalarından ulaşabilir, WhatsApp Destek Hattı  olan 0541 368 0 368 numaradan Diyetisyen ve gıda uzmanlarına ulaşabilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder