2 Eylül 2015 Çarşamba

Bepanthol Cilt Bakım Kremi


Herkese merhaba,
Bugün sizlere her zaman çok severek kullandığım bir kremden bahsetmek istiyorum. Özellikle kızımın cildinde güvenle kullandığım Bepanthol Cilt Bakım Kremi, geçtiğimiz haftalarda trnd'nin yine başarı le yürüttüğü yen bir proje kapsamında elime ulaştı ama ben taşınma sebebiyle internetimden uzakta kaldığım için sizlerle ancak paylaşabiliyorum. 


Projeye dahil edilen 1000 kişi arasında olmak ayrıca mutlu etti.  Proje için hazırlanan kit içerisinde 1 adet büyük boy (100 gr) ve 40 adet deneme boy (3,5 gr)  Bepanthol Cilt Bakım Kremi bulunuyordu. Ayrıca ürün hakkında hazırlanan ve detaylı blgiler içeren kitapçık beni fazlasıyla şaşırttı. Meğer yıllardır ailece kullandığım Bepanthol Cilt Bakım Kremi hakkında gözden kaçırdığım ne çok detay varmış.  Bepanthol Cilt Bakım Kreminin büyük boyunu kendime ayırdıktan sonra deneme boylarını yönetiminde olduğum sitede ofise gelen komşularımıza dağıttım. Komşularımızın hemen hemen hepsinin zaten Bepanthol Cilt Bakım Kremi ile daha önceden yollarının kesiştiğini ve ürüne bayıldıklarını söylememe gerek yok değil mi? 

Cildimizin ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasının yolu doğru bakım ürünlerini kullanmaktan geçiyor. 60 yıldır hem kendisinin hem de aile fertlerinin cilt bakımına önem gösteren kadınların hizmetinde olan Bepanthol Cilt Bakım Kremi cildimizi yenilerken, nemlendiriyor.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi içerdiği Pro-Vitamin B5 ile cildimizi birçok şekilde destekliyor:

Cildimizi nemlendirerek besler ve korur.
Deride lipid üretimini arttırır.
Sağlıklı cilt dokusunun yenilenmesini hızlandırır.

Bepanthol Cilt Bakım Kremi içerdiği Pro-Vitamin B5 ile düzenli olarak kullanıldığında cildin içerdiği nemi arttırıyor, cilt tabakasını koruyor ve dayanıklılığını arttırıyor. 

Renklendirici, parfüm ve paraben içermeyen Bepanthol cilt bakım kremi, hassas ciltler için bile uygun bir ürün olduğu için günlük olarak yüz ve vücutta kullanılabiliyor. Ben yıllardır kızımın havuz sonrası cilt bakımı için kullanıyorum. Bu arada hızla emildiği için evden çıkmadan hemen önce rahatlıkla uygulayabiliyorum.

Bepanthol cilt bakım kremi ile henüz tanışmadıysanız hemen en yakın eczaneye koşun ve mutlaka bir tane edinin. 

Bepanthol cilt bakım kremini fiyatları ise:

100 gr. 24.90 TL
30 gr 9.90 TL
 Herkese sağlıklı ve ışıldayan bir cilt diliyorum . Sevgiyle kalın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder