6 Eylül 2015 Pazar

Kurt adam diyeti ile günde 3 kilo!


Bugün sizlere tek öğünde bile forma sokmaya başlayacak harika bir reçeteden bahsedeceğim. Son günlerin popüler diyeti olan dolunay diyeti başka bir adı ile kurt adam diyeti, ününü Madonna ve Demi Moore gibi isimleri hızla zayıflatma yeteneğinden alıyor.İsminden de anlaşılacağı gibi Ay'ın Dünya'ya karşı konumuna göre uygulanıyor. Son zamanlarda ünlü olan bu diyet çok sayıda insan tarafından merak ediliyor ...Kurt adam diyeti'ne göre medcezir zamanı suların geri çekilmesi ve yükselmesi insanları da etkiliyor, bunun sebebi ise vücudumuzun %70'inin sudan oluşması. Diyetin yeni ay ve dolunay'da yapılacak birkaç günlük sıvı detoksu ile bizleri toksinlerden çok daha hızlı bir şekilde kurtardığı düşünülüyor.

Temel Dolunay Diyeti: Günün 24 saati uygulanmaktadır. Tüm besin ihtiyaçları su ve meyve suyu tüketilerek giderilir. Günün sonunda 3 kilo bile vermiş olabilirsiniz.

Genişletilmiş Dolunay Diyeti: Dolunay ve Yeni Ay'ın olduğu Ay'ı takip etmeyi gerektirecek günlerde yapılması gereken diyettir. Tıpkı temel Dolunay Diyetinde olduğu gibi bir gün boyunca su ve meyve suyu tüketilir. Bunların dışında kesinlikle bir şey tüketilmez.

Kurt adam diyeti yaptığınız dönemde günde en az 3 litre su tüketmeniz zorunludur. Diyet süresince gazlı içecekler, kahve ve çaydan uzak durmayı unutmayın. Denemeden önce doktorunuzun onayını mutlaka almış olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder