6 Eylül 2015 Pazar

Kusursuz bacaklar için makyaj hileleri


Ekranda gördüğünüz kişilerin bacaklarının nasıl bu kadar mükemmel gözüktüğüne kafa yoranlardan mısınız? Ünlülerin mükemmel bacaklarının sırrına ermek için şeytanla bile anlaşma yapabileceğinizi düşünenlerden misiniz? İmza atmadan önce hemen durun!  Şaka bir yana kusursuz görünen bacaklara sahip olmak o kadar da zor değil.
Aslında rüyalarınıza giren o muhteşem bacakların makyaj hilelerinin nimetlerinden faydalandıklarını unutmayın. Birazdan sizlerle paylaşacağım makyaj hilelerine başvurarak sizler de gönül rahatlığı ile bacak dekoltesi verebilirsiniz. Bacak güzelliğinin temelinde peeling ve kese olduğunu unutmayın. Bu nedenle bacaklarınıza düzenli olarak peeling ve kese yapın.

Işıltılı pudra
Parti ve düğün gibi parıltıyı kaldırabilecek davetlere katılmadan önce bacaklarınıza ışıltılı pudra yardımı ile kontur yapabilirsiniz. Işıltılı pudrayı fırça yardımı ile kaval kemiği üzerine uygulamanız yeterli. Zaten bronz bir tene  sahipseniz nemlendirici aynı işlevi görecektir.

Likit fondöten
Likit fondöten sayesinde bacaklarınızı pürüzsüz ve lekesiz gösterebilirsiniz. Bronz bir teniniz varsa nemlendiricinize az miktarda ışıltılı pudra karıştırarak parlak bir görüntü elde edebilirsiniz.

Nemlendirici ve Otobronzan
Nemlendiricinizi otobronzan losyon ile karıştırarak bacaklarınıza uygularsanız daha canlı ve dikkat çekici bacaklara sahip olabilirsiniz. karışımı bacaklarınıza sürün ve 20 dakika kurumasını bekleyin ve toz udra ile son noktayı koyun.

Aydınlatıcı krem
Bacaklarınızı olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız aydınlatıcı krem mucizesine başvurun. kaval kemiği ve bacak aralarına sürülecek aydınlatıcı krem, sonuçları ile mutlu edecektir. Aydınlatıcı kremi asla dizlerinize uygulamayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder