12 Ekim 2015 Pazartesi

Bir Online Dermokozmetik Butiği: Portakalrengi.com

İnternetten alışveriş yaparken çekindiğimiz ve bu nedenle online alışveriş yapmaktan korktuğumuz günler geride kaldı. Artık her türlü amaca hizmet eden güvenilir, çeşitli ve piyasadan çok daha uygun fiyat ve kampanyaları ile yüz güldüren online alışveriş siteleri mevcut. 


Elbette bakımlı olmaya özen gösterenler olarak elimiz hemen bakım ve kozmetik ürünleri bulabileceğimiz dermokozmetik sitelere gidiyor. Bu alanda pekçok online site var ama bugün önereceğim hem yeni, hem son zamanların favorisi hem de alışverişte kolaylık sağlayan detaylara sahip. 

Piyasaya hızlı ama emin adımlarla giriş yapan Portakalrengi.com, Ankara merkezli bir şirket.
“Güzelliğin güvenle buluşma noktası” sloganı ile Türk kadını ile buluşan portakalrengi.com’da ağız ve diş bakımı, güneş koruyucuları, makyaj, medikal ürünler, saç bakımı, vücut bakımı ve yüz bakımı ürünleri mevcut.

Bilinen ve çok sık rastlamadığımız ürünleri tek bir sitede buluşturmayı başaran portakalrengi.com’da benim dikkatimi çeken ürünlerin başında Endocare ve Heliocare markalarına ait ürünler oldu. Mutlaka inceleyin derim

Siteden alışveriş yaptığınızda çeşitli kredi kartları ya da BKM Express aracılığı ile banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca MNG Kargo, Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo seçeneği ile size en uygun kargo firmasını seçebilirsiniz.

Kampanyaları ile dikkatimi çeken portakalrengi.com’a bir göz atın. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder