18 Ekim 2015 Pazar

Dünya Kadınları Nasıl Güzelleşiyor?


Kadınların daha güzel görünmek arzuları hiç değişmez ancak güzelleşmek uğruna harcadıkları çaba ve yöntemler farklılık gösterir. Güzellik yöntemleri dünyanın her yerinde aynı değildir. Ülkeden ülkeye değişiklik gösterir. Bugün sizlerle dünya ülkelerinin basit ama bir o kadar etkili güzellik sırlarını paylaşmak istiyorum. Bakalım dünya kadınları nasıl güzelleşiyormuş?


İşte ülke ülke güzellik sırları:

Avustralya
Avustralya’da kadınlar ayak bakımlarını fazlasıyla önemserler çünkü parmak arası sandaletler giymeye bayılırlar. Açık ayakkabılar, bakımlı ayaklar gerektirir. Bakımlı ayaklar için Avustralya kadınları topuklarını avokado ile ovarlar. Avokado, kuru ciltleri yumuşatır.

Brezilya
Brezilya kadınlarının güzellikleri dillere destandır. Brezilya’da kadınlar güzelliklerini eşsiz plajlarına borçlular. Bu bölge kadınları vücutlarını deniz kumu ile ovarlar. Kum sayesinde selülitlerden kurtulmayı başarırlar.

Hindistan
Bollywood filmlerinde Hint kadınlarının güzelliğinden büyüleniyoruz. Peki sizce nasıl güzelleşiyorlar? Şaşırtıcı gelecek ancak Hindistan’da yoğurt ve bademden yapılan maskeler neredeyse zorunludur. 10 adet badem ezilir ve yoğurt ile karıştırılarak cilde sürülür. 25 dakikanın ardından temizlenir.

İskandinavya
İskandinav kadınlarının güzellik sırrı aslında çok basit. Saf memba sularından bolca faydalanan kadınlar, her gün yüzlerini 1,5 litre buz gibi memba maden suyu ile en az 15 kez yıkarlar.

İspanya

Bir İspanyol güzeli olmak aslında çok basit. İspanya’da kadınlar yorgun gözlerini patates dilimleri ile dinlendirirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder