12 Ekim 2015 Pazartesi

Jennifer Lopez kalçası için öneriler


Sıkı ve seksi kalça denildiğinde eminim hepinizin aklına gelen ünlü isim Jennifer Lopez olacaktır. Hepimizin hayali değil midir Jennifer Lopez gibi seksi, kalkık ve sıkı bir popoya sahip olmak? Düzensiz beslenme şekli, hareketsiz bir yaşam ve aleyhimize işleyen zaman bizleri bu hayalden giderek uzaklaştırsa da, Jennifer Lopez’in uyguladığı yöntemlerle onun gibi sıkı kalçalara sahip olabiliriz. Genetik yapınız ve yaşınız ne olursa olsun kalçalarınızı forma sokabilirsiniz. İşte öneriler…


Jennifer Lopez kalçalarına sahip olma yolunda atılan ilk adım elbette beslenme alışkanlıklarınızı şekillendirmekten geçiyor. Size ekstra kalori getiren şeker, yağ ve gereksizce büyük porsiyonlardan uzak durun. Bol su tüketin, taze sebzeler ve bitki çayları ile dost olun.
Beslenme alışkanlıklarınız yenilendi şimdi sıra yağları yakmakta. Düzenli egzersiz yapmak bu yolda en önemli adımlardan biridir. Düzenli egzersiz yaparak (Yüzme, yürüyüş, bisiklet) yağlarınızdan hızlıca kurtulabilirsiniz.
Direk kalçaları hedefleyen egzersizlere yönelin. Popo kasları çalıştırılmadığında yumuşar ve kötü bir görüntü oluşturur. Pilates güzel yöntemlerden biridir. Evde uygulayabileceğiniz egzersizlerle kalçalarınıza odaklanın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder