12 Ekim 2015 Pazartesi

Tatil isteyenlere: İda Natura Otel Konaklama Çekilişi !

Herkese merhaba,


Havalar giderek soğuyor ve ne yazık ki soğuk kış günleri kapıda. Henüz tatil yapamayanlar için tatil imkanını kuyruğundan yakalama fırsatı, tatil yapıp “Ben hala doyamadım” diyenler için ise yeni ve harika bir tatil imkanı muhteşem bir çekiliş ile sizleri bekliyor. Katılımcılar arasında şanslı olan 1 kişi 200 TL değerinde çift kişilik konaklama ve 120 TL değerinde 2 kişilik tuz odası seansı kazanacak.


Ayrıca, blog yazısı sosyal medyada en çok paylaşılan ve çok sayıda yorum alan bir kişiye 100 TL’lik özel indirim olacak. İsteyen 2 farklı kişiye de 2 kişilik tuz odası seansı olacak. Yani, 1 büyük ödülün yanında 3 farklı çifte özel hediyeler de bu çekilişle sahibini bulacak.

Herkes kazanacak!

Çekilişe katılan herkes 50 TL’lik indirim çeki hediye kazanmış olacak. Yanlış duymadınız! Çekilişe katılan herkes aslında kazanmış olacak.

Bir web tasarım sitesi olan CreaMıve ve İda NaturaKazdağları Butik Otel’in işbirliği ile gerçekleştirilen çekilişin şartları oldukça basit. Çekilişe katılmak için buraya tıklamanız yeterli.
Sosyal medyada ve web dünyasında 7/24 varlık gösteren, kreatif topluluk olan CreaMıve, profesyonel web tasarımı hizmetlerinden tutun, banner ve logo yapımına kadar pek çok alanda çözümler sunuyorlar.

Biz bloggerların dostu olan CreaMıve, aradığınız her türlü desteği bizlere sunuyorlar. Henüz alan adı sahibi olmayan Blogspot ve WordPress kullanıcılarına domain sponsoru oluyorlar. Bloğunuz artık isimsoyisim.com şeklinde yayın hayatına devam etsin isterseniz CreaMıve’i mutlaka inceleyin derim.


O zaman hepimize keyifle devam eden bir blog hayatı ve bol şans diliyorum. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder