12 Ekim 2015 Pazartesi

Ünlülerin Fitness Antrenörlerinden Sıradışı Tavsiyeler


Hollywood yıldızlarının nasıl bu kadar formda kaldığını ve her zaman fit göründüğünü merak edenler yaklaşsın; çünkü bugün sizlere ünlülerin sıradışı yöntemlerinden bahsedeceğim.
Hepimiz formda kalmak için farklı yollar deneriz. Bazılarımızın denemediği yol kalmamıştır. Zayıf olmak adına zaman zaman sağlığımızı tehlikeye atarız. Tüm bunların, denediğiniz her yolun üzerini kalınca bir kalemle karalama vaktiniz geldi; şimdi ünlülerin fitness yöntemleri ile  fark yaratma zamanı!


Harley Pasternak
Kim Kardashian, Kayne West ve Rihanna gibi ünlü isimleri forma sokan Pasternak, “Egzersiz sırasında ne kadar efor sarfettiğiniz değil, geriye kalan 23 saat içerisinde neler yaptığınız önemli” diyor. Tüm müşterilerine bir adımsayar almalarını ve günde en az 10000 adı atmalarını söyleyen pasternak günde 3 litre su içmenizi, yoğurt gibi protein ağırlıklı atıştırmalıklar tercih etmenizi ve günün sadece 10 dakikası bile olsa düzenli egzersiz yapmanızı öneriyor. Reverse lunge hareketine bir göz atın derim.

Gunnar Peterson
Kendall Jenner ve Jennifer Lopez gibi isimlerin antrenörü Peterson, karbonhidrattan uzak durulmaması gerektiğini ısrarla vurguluyor. Beyin ve vücut fonksiyonlarının düzgün çalışabilmesi için karbonhidrata ihtiyacımız olduğunu belirten Peterson, tam tahıllı besinleri öneriyor. Vücudun hızlıca şekillenmesinin en iyi yollarından birinin ağırlık çalışması olduğunu belirtiyor.
1 yorum:

  1. Gunnar Peterson iyi demişte bazı insanlar ağırlık kaldırmaya elverişli değil. Ör: bel fıtığı olanlar.

    Bunlar nasıl yapacak

    YanıtlaSil