28 Aralık 2015 Pazartesi

Göbeği eritmenin en hızlı yolu!


Göbek yağlarından kurtulmak her zaman zordur. İnce bir yapınız bile olsa göbeğinizle başınız dertte olabilir. Göbek yağlarından kurtulmak inanın aç kalmakla ilişkili değil. Göbeksiz bir hayat elde etmek için daha akılcı davranmak gerekiyor. Nasıl mı? Göbek ve bel bölgesini kalınlaştırdığı bilimsel olarak kanıtlanan yiyecek gruplarından uzak durup, bu bölgeleri incelttiği bilim tarafından onaylanan besinlere yönelerek.  Göbekten hızlıca kurtaracak tüyolar yazının devamında…


Yakın durun!

Yağsız süt : Yağsız süt ve süt ürünleri bel bölgesini incelterek, içerdiği kalsiyum sayesinde yağ depolarınızı eritmeyi hedefliyor.
Avakado ve zeytinyağı: Her ikisinde de bulunan çoklu doymamış yağların bel ve göbek çevresinde bulunan yağ depolarını erittiği biliniyor.
Protein: Proteinin daha ince ve sağlıklı tuttuğunu bilmeyen yoktur sanırım. Protein yağ depolarnın oluşumunu ve karaciğer yağlanmasını önlüyor.

Kesinlikle uzak durun!

Alkol: Alkollü içeceklerin barındırdığı faydasız kalorilerin doğrudan göbekte toplandığı kanıtlanmış bir gerçek.
Şekerli besinler:  Sofra şekeri ve mısır şurubu içeren besinler bel ve göbek bölgenizi hızla yağlandırıyor.
Az lifi karbonhidratlar: Beyaz unlu gıdalar ve hamur işleri size cazip gelebilir ancak unutmayın bu tür gıdalar direkt göbek yağına dönüşüyor.


2 yorum:

 1. Ah ah en büyük problemim o göbek yüzünden kıyafet alamaz oldum nerdeyse :/ yazınız daki uyarıları dikkate alacağım :)
  madamemine.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım bende bebek bekliyorum göbeğim tabiki coştu doğum sonrası tam gaz devam :D

   Sil