25 Aralık 2015 Cuma

Kliksa 1. Blogger Buluşması
Kliksa'nın daveti üzerine 19 Aralık Cumartesi günü yollara düştüm. Silivri'den hareket edip, Kliksa'nın Kadıköy'de bulunan merkez ofisinde gerçekleşecek kahvaltıya katılabilmem için sabah 09:00'da orada olmalıydım. Zorlu bir yolculuk beni beklediği için sabah 04:30 gibi evden çıktım. Uzun bir yolculuk sonrası vardığım ofiste, beni karşılayan gülen yüzler daha ilk adımımda tüm yorgunluğumu unuttudu.

Her detayın titizlikle düşünüldüğü toplantıya davetli 12 bloggerdan biri olmaktan mutlu bir şekilde yerimi aldım. Daha önce tanışmış olduğum arkadaşlarımı yeniden görmekten ve ilk kez karşılaştığım ancak öncesinde severek takip ettiğim bloggerlar ile tanışmış olmaktan müthiş keyif aldım. Ancak en güzeli mail ortamında sıklıkla görüştüğüm Kliksa ailesi ile tanışmaktı. Kliksa ekibinin  yansıttığı enerjiye bayıldım. O kadar güler yüzlü ve içtenler ki, kendinizi eviniz rahatlığında hissediyorsunuz.

Bir Sabancı kuruluşu olan ve 2012 yılının Mart ayından beri biz tüketicilerin hizmetinde olan Kliksa'da teknolojik aletlerden oto aksesuarlarına, anne-bebek ürünlerinden spor malzemelerine, kişisel bakım ürünlerinden altına hatta pet shop ürünlere kadar geniş bir çeşitliik var. Güvenli alışveriş yapabilmenmzin yanısıra, satış sonrası hizmeti ile de biz tüketicilerin kalbini her geçen gün daha çok kazanıyor. Bana göre bir e-ticaret sitesinin kalitesi satış sonrası alabildiğimiz hizmetle doğru orantıda. Kliksa bunu fazlası ile başarmış bir e-ticaret sitesi.Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Müşteri Hizmetleri Müdürü Jülide Karaibrahimoğlu ve Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı Kübra Çorapçı Serter'in katılımları ile önce kahvaltı yaptık ve sonrasında toplantı salonuna geçtik. En sevdiğim olan kahve eşliğinde Kliksa.com hakkında bilgilendirildik.  Oto lastiği satış rakamlarını duyunca oldukça şaşırdım mesela. E-ticaret sitelerinde oto lastiği en çok satılanlar arasındaysa, e-ticaret sitelerine rağbet benim düşündüğümden de fazla demekki :)

Toplantı sırasında bizlerin birer tüketici gözü ile e-ticaret sitelerinden neler beklediğimiz soruldu. cevaplar not edildi. Bana göre bu davranış kendini süreki geliştirmeyi hedefleyen Kliksa'nın yerinde ve şık tavrıydı. Bizlere eğlence amaçlı sorulan tahmin sorularına en yakın cevap veren 3 davetliye hediye edilen tabletlerden birine sahip şanslı kişileren oduğum için inanılmaz mutu oldum.Kliksa'da her gün sadece bir ya da bir kaç üründe yapılan ve stolarla sınırlı indirimleri takip edebileceğiniz patlangaç oluşumundan da bahsettiğimiz toplantı adımıza özel olarak hazırlanan hediye paketlerinin dağıtımı ile sona erdi.  İndirimleri kaçırmamak için Kliksa Youtube kanalı ve Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Bu davette emeği geçen ve davete katıan herkese bana yaşattıkları güzel anlar için çok teşekkür ederim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder