31 Ocak 2016 Pazar

Bademlebuduk Baby Shower


Merhaba,
Geçtiğimiz Çarşamba günü harika bir baby shower partisine davetliydim. Uzun süredir severek takip ettiğim, yazılarını keyifle okuduğum Bademlebuduk'un sahibesi Elif 2. kez anne oluyordu ve bu kutlanmaya değerdi.

Benim de yakında abla olmaya hazırlanan kızımla birlikte Bade'min abla oluşunu kutlamak amacıyla organizasyona ev sahipliği yapan Qubbe İstanbul'a gittik. Mekana adım atar atmaz her detayın ne kadar titizlikle, büyük bir incelikle hazırlandığını farketmemek mümkün değildi. Elif ve organizasyonu planlayan Naz Events davetlilerin keyifli zaman geçirmesi için hiç bir detayı atlamamış. Mor renginin güzelliği ve zerafetinin her detaya yansıdığı partide, uzun zamandır görmediğim ya da sosyal medyada iletişim halinde olduğum ancak henüz tanışma imkanı bulamadığım bloggerlar ile bir arada olmaktan dolayı çok mutlu oldum.
Elif bizler için harika ikramlıklar hazırlamış. Özellikle sarmalarına ve tatlımo ikramlarına bayıldık.

Parti boyunca eğlenceli baby shower oyunları da oynandı. Heyecanla beklenen kuzu Berke'nin isminden oluşan bir akrostiş şirr yazmamız istendi. En beğenilen şiir çeşitli hediyeler kazandı. 'En iyi teyze' yarışmasında ise Elif'in sorularını yanıtladık. 10 sorudan 6 doğru yanıt hiç fena değildi ama 7 doğru cevap verenler hediyelerin sahibi oldular. Kendilerini tebrik ediyorum.


Bizler Berke'ye hediyeler götürdük ancak Elif bizi eli boş göndermek istememiş ve hamileliğinin son demlerine rağmen muhteşem bir enerjiyle Tatlimo.com, Prima, Topicrem, Baby Corner, Mustela, Hipp, Koroplast, Lav, Bioderma, 3m, Danone, Nestle, Unibaby ve Gelin Çiçeği sponsorluğunda harika hediyeler hazırlamıştı.


Bu harika davet ve hediyelerimiz için teşekkür ederim canım. Sağlıkla mutlulukla Berke'yi kucağına almanı diliyorum. Sevgiler...

4 yorum:

 1. sevinçciğim, geldiğin için memnun oldum.
  Güzel kızın da çok iyi bir abla olacak inşallah
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım davetin için teşekkürler ayrıca enerjine bayıldım.

   Sil
 2. harika bir parti oldu değil mi hem de görüşmüş olduk :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım herşey mükemmeldi. Yeniden görüşmek paha biçilemez :)

   Sil