12 Ocak 2016 Salı

Domestos Hijyenik Mutfak Spreyi Deneyimim


Hepimiz evimizin temizliği ile gurur duymak isteriz. Her köşe parlasın, mis gibi koksun ama tüm bunları sağlamak bizi de yormasın bıktırmasın isteriz. Hepimiz kolay temizliğin peşinde temizlik ürünlerini tek tek dener, yakınlarımızın önerilerine kulak kabarırız. Sizleri bilemem ancak benim marketlere en çok zaman harcadığım reyon temizlik ürünlerinin bulunduğu reyonlardır. Mis gibi temizlik kokusu ve renk renk ambalajlar beni benden alır.


Temizlik ürünlerinin reklamları da bizlerin hızlı ve kolay ama etkili temizlik arayışına hitap eder. Tek uygulamada silip geçer, çabasız parlatırlar reklam yıldızları ağır kirleri. İnandırıcı mı? HAYIR! 

Domestos Hijyenik Mutfak Spreyi ile karşılaşmadan önce düşüncem tam da buydu.  Bir ürünün en ağır ocak kirlerini, kurumuş ya da yanmış yemek artıklarını birkaç fısla temizleyebildiğine tanık oldum. Üstelik çoğunlukla sprey şişelerde yaşanan kapağının arızalanması olayını yaşamadan. Şişe tamamen bitene kadar sprey şişemde beni zora sokacak bir arıza yaşamadım.

Domestos Hijyenik Mutfak Spreyi’ni zaman zaman banyo fayanslarım içinde kullandım ve memnun kaldım. Fayans fayanstır sonuçta. Ürünün kullanım talimatında paslanmaz çelik, emaye, kaplı yüzeyler, seramik, porselen, plastik ve boyalı ahşap yüzeylerde güvenle kullanabileceğimiz yazıyor.


Sizler bu ürünü kullandınız mı? Fikirleriniz nedir? Herkese hijyen dolu sağlıklı günler dilerim.

2 yorum:

  1. sprey olarak çok uzun süredir bende kullanıyorum memnunum hatta bu sprey başlıklılar çıkmadan önce ben biraz sulandırıp kendim sprey kapaklı kutuya koymuştum öyle kullanıyordum :):)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Demekki bu harika yöntemin fikir annesi olabilirmişsin :) Gerçekten kullandığım en etkili temizlik ürünlerinden biri oldu benim için

      Sil