17 Mart 2016 Perşembe

Vernel Max Taze Gül


Merhaba,

Temizlik ürünleri ve güzel kokular karşısında her zaman saygı ile eğilen benim için, harika bir Trnd kampanyası sayesinde tanıştığım Vernel Max Taze Gül hakkında konuşmaya ne dersiniz? Üstelik kalitesi tartışılamaz olan Vernel’in daha yoğunlaştırılmış ve 8 hafta boyu etkisini sürdüren en yeni serisinden.


Sizleri bilmem ama ben güzel kokan her detayla aşk yaşayanlardanım. Oda parfümleri, kokulu mumlar, banyo kokuları, temizlik ürünleri ve en önemlilerinden olan çamaşır yumuşatıcıları tercihlerimde ince eler sık dokurum. Kaliteli kokmalı ve kalıcı olmalılar. Özellikle kullandığım yumuşatıcının etkilerini çamaşırlarımda uzun süre hissetmek isterim. Kaliteli kokmalı, insanı rahatsız edecek kadar baygın olmamalı, temizlik duygusunun hakkettiği kadar taze kokmalı, kalıcı olmalı ve o kadar etkili olmalı ki çamaşır dolabım haftalar sonra bile mis gibi kokmalı. Tüm bu saydığım özellikleri Vernel Max Taze Gül’de yakaladım. Gül kokularını genelde tercih etmeme rağmen hafif kokusu ile kalbimi çaldı. Gül kokusuna sahip diğer ürünler gibi ağır ve baygın bir kokuya sahip değil ama bunun yanında etkili bir kalıcılığa sahip. 

Vernel Max Taze Gül etkisi ve kalıcılığını yeni formülü özel ferahlık incileri sayesinde kazanmış durumda. Yeni ferahlık incileri; Vernel Max’ın giysilerin dokusuna bıraktığı mikrokapsüller olarak tarif edilebilir. Vernel Max Taze Gül ile yıkanmış giysilerde yaşanan sürtünme bile bu kapsülleri aktif hale getirip, yumuşatıcının yoğun bir etki sahip olmasını sağlıyor. Ferahlık incileri sayesinde dolabınızda bekleyen kıyafetler tam 8 hafta boyunca güzel kokusunu koruyor. Bunu ben söylemiyorum aslında. Vernel Max 8 ferahlık serisinin bu etkisi Bağımsız Test Enstitüsü tarafından test edilip onaylanmış. Ne harika değil mi?


Bir sonraki yumuşatıcı alışverişinizde raflarda Vernel Max Taze Gül’ü  özellikle aramanızı ve denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder