5 Mayıs 2016 Perşembe

Anneler Günü için harika bir hediye seçeneği : SOUFEEL


Annelerimizi elbette her gün hatırlamak ve sevgimizi göstermek çok önemli. Bizleri karşılıksız ve saf bir sevgi ile seven annelerimize layık oldukları ilgiyi ömrümüz boyunca göstermeliyiz ama özel günler de onları mutlu etmek için harika bir fırsat. 


Eminim hepimiz şu günlerde annelerimiz için en güzel hediyeyi seçmenin telaşı içerisindeyiz. Ben de biraz olsun yardımcı olabilmek için sizlere çok beğendiğim bir hediye fikrinden bahsetmek istiyorum. Soufeel aracılığı ile anneleriniz için onları yansıttığını düşündüğünüz parçalardan oluşan bir bileklik tasarlayabilirsiniz.  Dilerseniz seçtiğiniz charm üzerine annenizle çekilmiş bir fotoğrafı bastırıp, sevginizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Üstelik 925 ayar gümüş seçeneği yanında 14 ayar sarı ve pembe altın seçenekleri de mevcut.  Soufeel, charmları modellerine göre murano cam boncuk, swarovski taşlar ile zenginleştirerek önümüze oldukça geniş bir yelpaze sunmuş.

Ben 2. Kez anne olmaya hazırlanırken ilk olarak kendim için verdim siparişimi ve bilekliğimi oluştururken muhteşem işçilikle ve büyük bir özenle hazırlanmış charm seçenekleri arasında seçim yapmakta oldukça zorlandım. Eminim sizlerde her bir parçayı çok beğenecek ve karar vermekte zorlanacaksınız. 

Anneniz bileklik takmayacağını düşünüyorsanız kolye, küpe, yüzük ya da halhal gibi parçalar da seçebilirsiniz.

Bileklik siparişiniz elinize geçtiğimde ise harika bir satış sonrası destek sizi bekliyor. Bilekliğiniz beklediğiniz gibi gelmediyse Soufeel sizlere 365 gün iade garantisi veriyor. Ayrıca 50 Dolar ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı alışverişinizi daha mutlu sonlandırmanızı sağlıyor.

Bu kadar memnun kaldığım bir alışverişten sizlerin de memnun kalacağını düşündüğüm için bir de size %5 indirim sağlayacak kupon kodu vereyim ister misiniz? BLOG5 kodunu kullanarak Soufeel bilekliklere indirimli olarak sahip olabilirsiniz.


Kendimi yansıtan Soufeel bilekliğimin detayları ile çok yakında yine sizlerle olacağım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder