1 Mayıs 2016 Pazar

Yağ yakan kahve ile yaza formda girin


Sizi rahatsız eden fazla kilolardan kurtulmak için hem lezzetli hem kolay hem de hızlı sonuç getiren bir yol mu arıyorsunuz? Kahve içmeyi seviyorsanız bütün isteklerinizi yerine getirecek harika bir tarif ile buluşturacağım. Yağ yakan kahve tarifinden faydalanarak 1 hafta içerisinde bile sonuç almaya başlayabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan süt, kahve ve tarçın. Elbette tarifin uygulanmasında atlamamanız gereken püf noktaları var. Haydi o zaman detaylar için yazının devamına bekleniyorsunuz.


Bu kahvenin yağ yakma özelliklerinin nereden geldiğini merak ediyorsanız aslında açıklaması çok basit. Kahve iştah keser ve kahvenin yanında bol bol su tükettiğinizde toksinlerden kurtulmanızı sağlar. Sütün içeriğinde kilo vermeyi hızlandıran protein ve kalsiyum bulunur. Tarçın ise kan şekerini dengeleyerek tehlikeli tatlı krizlerinin önüne geçer.


Yağ yakıcı kahve nasıl hazırlanır?

Malzemeler:
1 tatlı kaşığı gold ya da klasik kahve
1 tane çubuk tarçın. (Aktarlardan alabilirsiniz)
1 su bardağı süt

Hazırlanışı:
Yağ yakıcı kahve hazırlarken dikkat edilmesi gereken en önemli konu sütün bir gece önceden hazırlanması gerektiği. Yatmadan önce süt ve çubuk tarçını bir tencereye alın ve kısık ateşte kaynatın. Böylece tarçının etkisini sonuna kadar kullanacaksınız. Kaynayan sütü ocaktan alın ve sabaha kadar tarçını içerisinde bırakın.  Yağ yakıcı kahvenizi genelde akşam 16:00 ya da 17:00 saatleri arasında tüketin. Bu saatlerde enerjiniz düşer ve akşam yemeğini fazla kaçırma durumunuz oluşur. Kahve bunun önüne geçer.  Tarçınlı sütü ısıtın ve kahveyi ilave ederek karıştırın.


Notlar:

Kahveyi içtikten sonra mutlaka 2 büyük bardak su için. Böylece yakılan yağlar kolayca dışarı atılır.
Yağ yakıcı kahveyi en az 1 hafta içmelisiniz.

Çubuk tarçınınız yoksa 1 çay kaşığı toz tarçın kullanabilirsiniz. 

3 yorum: