24 Mayıs 2016 Salı

Zayıflamak isteyenlerin son gözdesi Yamuna Clothes ile röportaj yaptımHerkese merhaba,

Anında 2 beden incelmek isteyen ya da kalıcı olarak zayıflamak için yardımcı ürünler araştıranların son zamanlarda sıklıkla karşılaştıkları bir markadan bahsetmek istiyorum sizlere: Yamuna Clothes. Bünyesinde ilk kullanımda bile sizi daha ince gösteren ve düzenli kullandıkça kalıcı incelmenize yardım eden pek çok kategori bulunan Yamuna Clothes ile ben de doğum sonrası kullanmak üzere korse arayışı içerisindeyken karşılaştım.   Kısa bir süre sonra doğum yapacağım ve hızla toparlanmak eski formuma kavuşmak tüm kadınlar gibi benim de hayalim. Yaptığım araştırmalar sırasında okuduğum yüzlerce yorum bana hep Yamuna korseleri işaret etti. Çeşitler arasında boğulmamak için hemen marka yetkilileri ile irtibata geçtim ve bana fazlası ile yardımcı oldular. Ben de ‘Bilgi paylaştıkça güzel’ düşüncesinden yola çıkarak kendileri ile röportaj yaparak sizlerle paylaşmak istedim.
Yamuna Clothes hakkında tüm bilmek istedikleriniz röportajın detaylarında. Detaylar yazının devamında …


Yamuna Clothes genel olarak korseleri ile tanınıyor ancak sitenize bakınca inceltici ürünlerden
şekillendirici ürünlere kadar zengin bir çeşit yelpazeniz var. Yamuna Clothes ve ürün yelpazeniz hakkında bilgi alabilir miyim?
Bizim için bayanların kendini iyi hissetmesi çok önemli o yüzden dediğiniz gibi zayıflatıcı ürünlerimizde,şekillendirici ürünlerimizde mevcut. Zamana ve ihtiyaca göre de sürekli şekillenmekte ürün yelpazemiz.

Daha önce de dediğim gibi Yamuna Clothes markası korseleri ile daha fazla akıllarda kalmış durumda. Peki korselerinizin bu kadar tercih edilmesinin sizce sebepleri nedir?
Türkiye'de 2 yılı aşkın bir süredir,yurtdışında waist trainig Türkiyede artık Yamuna Korse diye bilenen ürünü satıyoruz ve duyulması bizim firmamızla beraber oldu.Açıkçası bu kadar tercih edilmesinin ve kısa sürede bu kadar geniş kitlelere ulaşabilmememizin tek bir nedeni var o da insanları takar takmaz mutlu hissettiren ve gerçekten zayıflatan bir ürün olması.Yamuna korse öyle bir ürün ki fazlalıklarınızın gitmesi için aylarca beklemenize gerek kalmıyor taktığınız anda zaten iki beden inceliyorsunuz ve ayda düzenli kullanırsanız 5-10 cm kadar incelme sağlıyor.

Farklı renklere sahip iki ayrı korse modeliniz var. Victorian Yamuna korse ile latex Yamuna korse arasında ne gibi farklılıklar bulunuyor?
Yamuna waist training latex model korsemizin pembe,mavi,mor,leopar,siyah ve ten renkleri var,açıkçası gençler arasında da çok moda olmasından ötürü artık renkli modellerimizde çokça tercih edilyor.Diğer modelimiz ise sizinde söylediğiniz gibi Yamuna Victorian model korsemiz. Bu modelimiz açıkçası çok özel bir ürün. Günlük hayatınızda kıyafetlerinizin içine,gece dışarı çıkarken kıyafetlerinizin üstüne,özel gecelerinizde de iç çamaşırı olarak bile kullanabilinen 24 çelik balen içeren arkasında kurdelalı olduğu için istediğiniz sıkılıkta ayarlayabiliceğiniz bir ürün.24 çelik balen içermesi sizin daha dik durmanıza, zayıflama anlamında daha çabuk sonuç almanıza ,kilo alıp vermelerde ayarlanabilir olmasından ötürü çok uzun zamanlar kullanmanıza yardımcı olur.Ama her ürünümüz zayıflatır böyle denince çünkü latex model zayıflatmıyor mu algısı oluşabiliyor. Açıkçası victorian modelin latex modele göre de kullanımı zordur.

Anladığım kadarı ile Victorian korseler arkadan bağlanıyor. Peki yardımsız takıp çıkartabiliyor muyuz?
Tabi bir kez ayarladıkltan sonra öndeki kopçalarından takip çıkarabilirsiniz.Arkadan ayarlamalı olduğu gibi kolay kullanabilmek için önden de kopçalıdır.

Yamuna korse kullanımı sadece bel bölgesini mi inceltiyor?
Yamuna korseler düzenli kullanımda bel bölgesini inceltir,göbeği azaltır hatta yok eder ama etkisi sadece bel bölgesinde kalmaz gündüz kullanırsanız,özellikle yemeklerden önce,iştah kapatır böylece genel zayıflatmada sağlayacaktır.

Kullanıcılar ne kadar zamanda sonuç almaya başlıyorlar?

O kadar değişken ki 1 saatte sonuç alıp sonucunu bizimle paylaşan müşterilemiz oluyor.Ama istatistiki yaklaştığımızda açıkçası sonuçlar 1. haftadan itibaren gözle görülür biçimde yaşanır 1 ay sonrasında top noktaya ulaşır.Özellike biraz diyet ve sporla desteklerseniz işte o zaman mucizeyi sizde yaşarsınız.Spor ve diyetle örneğin bir ayda vericeğiniz kilo 4 inceleceğiniz cm 2 veya 3 ise bu korseyle kilo 10 lara cmler 20 lere ulaşıcaktır.

Korse kullanımında dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir? Her yaş grubu korse kullanabilir mi?
Korseyle günlerce yaşamak sakıncalı olabilir.En fazla takılıcağı saat 6-8 saat olarak öneriyoruz biz müşterilerimize.15 yaşın altına da önermiyoruz sonuç itibariyle fiziki yapının oturmuş olması gerekir. Ama ürün hiç bir kimyasal madde vücuda zararlı bir şey içermez o yüzden herkes gönül rahatlığıyla kullanmaktadır. Tercih edilmememizin en önemli nedenlerinden biride budur.

Korselerinizi doğum sonrası toparlayıcı olarak kullanmak istediğimizde normal doğum yapanlar ve sezeryan doğum yapanlara ne zaman ve nasıl kullanmalarını öneriyorsunuz?
Doğumdan sonra korse kullanımı doktorlar tarafından da önerilmektedir.Sezaryanla doğum yapanlarda kullanım dikişler iyileştikten sonra normal doğum        yapanlarda ise 1-2 gün sonrasında olabilmektedir. Doğum sonrası oluşacak deri esnekliğini toparlayacak, herhangi oluşacak sarkmayı önleyecektir.

Farklı korse markalarını denemiş biri olarak en büyük sıkıntım korselerin oturup kalkarken katlanması durumuydu. Yamuna korselerde böyle bir sıkıntı yaşıyor muyuz?
Kesinlikle katlanma toplanma yapmaz içerisindeki çelik balenler sayesinde dik bir duruş sağlarken hareket edebileceğiniz şekilde de çelik balenler esnektir.

Yamuna korseleri gün içerisinde ne kadar süre boyunca kullanmalıyız? Korse elbise altında belli ediyor mu kendini?
6-8 saat en fazla önerdiğimiz saatlerdir. Özellikle elbise altına kullanacak hanımlar ve beyler için önereceğim korse Yamuna Latex Model olacaktır.

Kalıcı bir sonuç için düzenli kullanmak gerekiyor ama daha etkili sonuçlar için kullandığımız süreç boyunca egzersiz ve diyet desteği gerekli mi?
Biraz öncede vurguladığım gibi diyet ve sporla mucizeyi bizzat yaşarsınız. Örneğin sadece diyet veya egzersiz ile ayda 4 kilo ve 3-4 cm incelme söz konusu olabilecekken bunu korse ile desteklerseniz vereceğiniz kilo 10lu rakamlara inceleceğiniz cm 20 li rakamlara ulaşacaktır. Ama diyet ve spor yapamayacaklarda ise çok güzel sonuçlar alınmaktadır. Yani diyet ve spor desteği şart değildir.

Özellikle korselerinizin Kardashian kardeşler başta olmak üzere ünlüler tarafından tercih edildiğini biliyorum.  Kardashian kardeşlerden başka Yamuna korseler ile incelmeyi tercih eden ünlüler kimler?
Yabancılardan Niki Minaj,Beyonce,Jennifer Lopez şu an aklıma gelen isimler, Türkiye'den Yamuna
Korseyi tercih eden ünlüler Işıl Rençber,Türkiye'nin en ince belli mankeni Cansu Taşkın,Yeliz Yeşilmen,Hatice,Berna Arıcı,manken Begüm Yılmaz,Billur Kalkavan,Elif Karlı,İşte benim stilim yarışmacılarından Tuba İldiz,Tuğçe Ergisi,Yağmur Aktaş,oyuncu Cansu Vatansever,manken Niran Yalaz,scorp fenomeni Zeynep Alkan,2015 Tükiye bikini fitness model 3. Mehtap Özdil,2016 international fitness 4.sü Deniz Saypınar,instagram bloggerlarından makyajböcüsü ve daha aklıma gelmeyen bir çok blogger arkadaşta ürünümüzü kullandı ve güzel sonuçlarını bizlerle paylaştı, hepsine teşekkür ederiz bir kez daha.

Korselerin bakım ve temizliği nasıl yapılmalı?
Korselerimiz çelik balen içerdikleri için yıkanmazlar sadece silinirler o yüzden bizler pamuklu bir bluz üzerine giyilmesini öneriyoruz. Daha uzun sürelide kullanmak isteyenler sporda kullanırlarken mekik gibi korseyi iki büklüm bir hale getirmeyecek hareketler esnasında ürünü kullanabilirler. Korse dayanıklıdır bir şey olmaz ama bunlar sadece ömrünü daha uzatmak için alınabilinecek önlemlerdir.

Bu kadar korselerden bahsetmek yeter biraz da basen sorunu olan ya da popo dikleştirmek isteyenlerin sesi olalım. Bu gibi sıkıntıları olanlar için nasıl ürünleriniz var?
Popo dikleştirmek için yine Yurtdışında Jennifer Lopez, Beyonce, Madonna gibi bir çok ünlünün kullandığı ve hatta giydiklerinde de çekinmeden açıp ekranlara poz verdikleri ürün olan buttlifter popo korselerimiz mevcut.

Popo korseleriniz çok ilgimi çekti. Bu korseler hakkında bilgi alabilir miyim?
Popo korselerimiz baseni toparlar popoyu sanki usta bir sporcu ve yıllarca squat yapmışcasına doğal bir şekilde şekillenmiş gibi bir popo oluşturuyor.

Popo korseleri de düzenli kullanıldığında kalıcı sonuçlar getiriyor mu?
Evet popo korselerinde de kalıcı sonuçlar mümkün ama basen bölgesindeki kas kütlesi vücuttaki en büyük kas kütlesi olduğu için sonuçlar daha uzun süreli kullanımda mümkün olabiliyor.

Birde basen ve bacak incelten taytlarınız bulunuyor. Piyasada özellikle bu tür taytlar fazlası ile mevcut. Sizin bu alanda farkınız nedir?
Evet piyasada benzer ürünler var ama açıkçası hepsi termal tayt adı altında geçiyorlar. Yamuna body shaper zayıflatıcı tayt yurtdışından ithal bir üründür diğer ürünlerimiz gibi ve çok özel bir kumaş yapısına sahiptir. Neotex teknoloji denilen 3 katlı özel bir kumaşı vardır, bu kumaş vücut ısısını artırarak yağ yakımını hızlandırır, kan dolaşımını arttırır. Böylece selülit giderici ve zayıflatıcı etki göstermektedir.

Bu taytlardan en iyi sonucu almak için nasıl kullanmalıyız?
En iyi sonuç bu taytlar da hareket halindeyken elde edilir.Çünkü hareket halindeyken vücut ısısı daha da fazla artacaktır ve yamuna zayıflatıcı taytlar sağlıklı bir şekilde terletip hem toksin attırıp detox etkisi yaparken,basen ve bacak bölgesinde ki kan dolaşımı arttığı için yağ yakımı artacaktır. Biz kullanım talimatında her gün 3-4 saat giyilmesini ve son 1 saatinde hareket edilmesini öneriyoruz. Hareket edilmesinden kastımız illaki spora gidin anlamında değildir kalkıp son bir saatinde evinizi süpürebilir çocuğunuzla oyun oynayabilirsiniz yeterki hareket halinde olun :)

Ürünlerinizi nerelerden temin edebiliriz?
Ürünlerimizi satış ve pazarlamasını sadece online mecralardan yapmaktayız.Türkiyenin veya Dünya'nın neresinde olursanız olun kapınıza kadar hızlı bir teslimatla sizlere ulaştırmaktayız.Bizi www.yamunakorse.com internet sitemizden, instagram sayfalarımız @yamuna_clothes veya @yamuna_korse adreslerimizden veya facebooktan vazgeçemeyenler için Yamuna korse facebook hesabımızdan bulabilirler.

Kapıda ödeme sisteminiz var mı?
Kapıda ödememiz elbette mevcuttur.Hatta kredi kartıyla taksit imkanını kullanarak sipariş etmek isteyen herkes sitemizden 3d güvenlik sistemi ile 9 taksite kadar taksit imkanıyla ürünlerimize ulaşabilirler.

İade seçenekleriniz bulunuyor mu?
Her kurumsal firma gibi iade ve değişim prosedürlerimiz vardır. Bunlarla ilgili detaylı bilgiye www.yamunakorse.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Zayıflamak ve incelmek isteyen okurlarıma mesajınız var mı?
Çağımızın en büyük vebasını obezite,depresyon olarak görüyoruz ve bu yolda insanları zayıflatmak ve mutlu etmek adına gerçekten etkili olan her ürünün araştırması içindeyiz,şu an bu Yamuna korseyle mümkün.O yüzden zayıflamak ve mutlu yaşamak isteyen herkes bizi takip etmeli

Bana zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. 
Ben teşekkür ederim :)
10 yorum:

 1. bu tarz korseler beni çok rahatsız ediyor pek kullanamıyorum :(

  YanıtlaSil
 2. Ayy harika bir yazı olmuş canım. yanlarımdaki simitler deli ediyor beni.. Fiyatları nasıl acaba?

  YanıtlaSil
 3. Ilginç ürünler umarim ise yariyordur. Denersen izlenimlerini okumak isterim.

  YanıtlaSil
 4. bunun ikinci elini satmak isteyen varsa bana ulaşabilir mi? neticede amacına ulaşıldıktan sonra atıl bir ürün oluyor. satmak isteyen varsa zelis_alem@hotmail.com adresinden bana yazarsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 5. Merhabalar, zayıflamak istiyor, ancak zorlanmak istemiyor musunuz? Size tek bir tavsiyede bulunacağım. On Form Korse, evet! Bu harika ürün sayesin de o kadar iyi bir vücuda sahip oldum ki; eşim artık şaşıracak duruma geldi. Tabi herkeste bu kadar faydalı olur mu? Bilemem. Deneyin, bir şey kaybetmezsiniz.

  YanıtlaSil
 6. Teşekkürler. on form korse harika bir ürün herkese tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 7. merhaba,bu taytan,almak,istiyorum ama,simit bölgesinde faydalı olurmu hiç sevmiyorum

  YanıtlaSil
 8. Iyi bi ürün hemen fatkettiriyor aciktirmiyor su icin bolca terletiyor

  YanıtlaSil
 9. Harika bi ürün tavsiye ederim yesilcamin cocukluktan beri oyuncusuyum su icin alti sekuz saat iyi

  YanıtlaSil