28 Temmuz 2016 Perşembe

Babe ile güneşten korkmayın

Babe Güneş Kremi

1994 yılında kurulan İspanya kökenli Babe kısa süre içinde dünyanın en iyi dermokozmetik markalarından biri haline gelmiştir. Babe, cilt problemleri için kaliteli ve cildi yormayan ürünleri bünyesinde barındırır ve teknolojiyle paralel şekilde hazırlar. Çözüm odaklı ürünleri ile birçok farklı açıdan kaliteli ve farklıdır. Doğal bitkisel özlerden oluşan içerikleri ile hiçbir alerji tetikleyici kimyasal barındırmaz. Çok yönlü etkisi olan ürünlere sahip marka aynı anda birçok sorunun giderilmesine katkı sağlamaktadır. Babe felsefesine göre dermokozmetik ürünler sadece güzellik ile değil aynı zamanda sağlık ile de yakından ilgilidir. Bu görüşe bağlı olarak Arge yatırımlarına ciddi bir bütçe ayırır.

Babe Güneş Kremi Serisi

Babe Güneş Kremi serisi her yaş grubu için üretilen, güneşin zararlı ışınları için ciltte filtre oluşturarak koruma sağlayan ürünlerdir. Güneş koruma etkisi yanında yanık, kızarıklık, pişik oluşumu gibi sorunların çözümünde, akne yağlanma gibi dermatolojik sorunların giderilmesinde etkilidir.

Babe Güneş Kremi Çeşitleri

             Pediatrik Güneş Koruyucu SPF - 50: Bebeklerin hassas ve narin cildi için özel olarak formüle edilen güneş koruyucu kremdir. Uzun süre cilde koruma sağlar. Cildin alt tabakalarına da etki eden güneş ışınlarına karşı güçlü etki gösterir.
             Güneş Sonrası Losyon & After Sun Lotion:  Güneşin zararlı etkisine bağlı olarak ciltte meydana gelen kuruluk, tahriş, acı gibi etkileri yatıştırır, gergin cilt yüzeyini rahatlatmaya yardımcıdır. Ürün, hafif yapısı ile kolayca uygulanır ve cilde hızlı etki eder.  Ferah, güzel bir kokuya sahiptir.
             Pediatrik Güneş Koruyucu SPF - 30 Sprey: Bebekler ve çocuklar için güneş ışınlarına karşı güçlü koruma sağlar. 
             Yüz için Renkli Babe Güneş Kremi SPF- 50:  Bronzlaşmayı hızlandıran, daha pürüzsüz görünüm veren ve güneşin zararlı etkilerinden koruyan bir üründür.  Güneşe çıkmadan önce kullanılır. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Yüksek faktörlü bir koruma sağlar ve doğal bronzluk sunar. PH değeri 7,5’tur ve ciltle uyumludur.  Cilde ekstra yağlı bir his vermez, aksine mat bir görünüm sağlamaya çalışır. İçeriğinde Sun Protection Filtersqsto SPF - 50, Babe soothing complex 0.50%, Vitamin E maddeleri yer alır. 
             Yüz için Güneş Koruyucu Krem SPF- 50:  Yağlı ve sivilceye müsait ciltler için üretilen yağ dengesini koruyan bir güneş koruma ürünüdür.
             Yüz İçin SPF- 50 Yağsız Güneş Koruyucu Krem: Yağlı ciltlerde yağ dengesini düzenleyerek güneş koruması sağlayan etkili bir üründür. 

Babe Ayrıcalığı

Babe, Avrupa kıtasının en gelişmiş üretim tesislerinden birisine sahiptir ve bu üretim tesisi 21.000 m²’lik bir alanda bulunan Valencia Technological Park’ta yer almaktadır. Marka özgün üretimleri ve nitelikli ürünleri ile cilt problemlerini çözmek için kullanıcılarıyla buluşur. Babe ürünleri fiyatları ile de kullanıcılara avantaj sağlayan seriler sunar. 
Babe güneş kremi ve diğer tüm Babe ürünlerini portakalrengi.com adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder