9 Temmuz 2016 Cumartesi

Yaşlanmak istemeyenlere müjdem var!


En değerli aksesuarımız olan cildimiz inanılmaz bir hızla akıp giden zamanın etkilerine direnemez ve hiç istemediğimiz kırışıklıklar, ince çizgiler halinde ilk kez merhaba der. Ömür boyu genç bir cilt hayal olsa bile uzun süre yaşlanmanın getirdiği olumsuz görüntüleri ertelemek mümkün.


Yaşlanma etkileri ile savaşmak için düzenli ve sağlıklı yaşamak, anti aging ürünler kullanmak çok önemlidir. Yaşlanma belirtilerine karşı bize dost olan markaları düşündüğümüzde, yarattığı olumlu sonuçlarla ilk akla gelen marka olan Janson Beckett bizi daha uzun süre genç tutmayı vadediyor. Üstelik şimdi portakalrengi.com sitesinin sunduğu %10 indirimle çok daha cazip. Elbette benim takipçilerim tüm bu fırsatların yanında ek olarak %5 indirimden faydalanabilecek. Size özel %5 indirim ilave eden kampanya kodu  janson5

30 yıllık tecrübesi ile her yaşta güzel görünmeyi önemseyen kadınların vazgeçilmezi olan Janson Beckett markası, cildimizde var olan hasarları onararak korumayı hedefliyor. Alanında gelişen son teknolojiyi takip eden ve her yaş grubundan her cilt tipine uygun ürünler sunan Janson Beckett, Argireline, Alpha Lipoic Acid, Vitamin C Ester ve DMAE gibi cilde hiçbir zararı olmayan doğal bileşenlerden meydana gelen formüller ve maddelerle cilt bakım tedavisini üstleniyorlar. Ürünlerin hayvanlar üzerinde test edilmiyor olması da markanın gözümde önem kazanmasında etkenlerden sadece biri.

Bu kadar önemli bir markanın elbette tüm ürünleri çok değerli ama ben sizlerle öncelikli dikkatimi çeken birkaç ürününü paylaşmak istiyorum.

Janson Beckett OkuSil Güçlü Göz Çevresi Serumu

Yaşlanma etkilerinin ilk olarak kendisini gösterdiği yerlerdir göz çevresi. Janson Beckett OkuSil Güçlü Göz Çevresi Serumu ise Göz çevresindeki ince çizgi, kırışıklık, elastikiyet kaybı, nemsizlik, gözaltı morluk ve torbalanmaları için tek başına etkili bir ürün.  Göz çevresinde oluşan kırışıklık ve ince çizgilerle savaşır, göz altı torbalarının ve morlukların giderilmesinde etkilidir. Göz çevresini nemlendiri ve sıkılaştırır.

Janson Beckett DermaExcel 7 30 ml Derin Kırışıklıklar

İnce çizgiler belki ama derin kırışıklıklar için çözüm
yok diye düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz. Janson Beckett DermaExcel 7 30 ml Derin Kırışıklıklar, güçlü formülü ile derin kırışıklıkların yok olmasını sağlar. Derin kırışıkları azaltır, kırışıklık oluşmasını önler, cildin daha genç ve dinç görünmesini sağlar. İçerisinde bulunan Peptide karışımları kendisinden önce kullanılacak cilt bakım ürünlerinin etkisini gözle görünür boyutlarda arttırır.


Harika değil mi? Benim öncelikli ilgimi çeken ürünler bunlar. Janson Beckett markasına ait diğer ürünleri için buraya bakabilirsiniz.   


1 yorum: