23 Ağustos 2016 Salı

Etkisi kanıtlanmış 3 zayıflama önerisi


Kilo vermek istiyorsunuz ve karar verdiniz. Mutlaka o kilolar gidecek ama bu yolda bir çok insanın yaptığı hataya düşerek kulaktan dolma yolları denemeyin. Zayıflamanıza asla katkısı olmayacak yollar size yormasın, bunaltmasın. Unutmayın sonuç alamadığınız her deneme size kilo vermekten biraz daha uzaklaştıracaktır. O zaman ne yapıyoruz? Maceradan uzak durup, etkisi kanıtlanmış yollardan yürüyerek keyifle kilo veriyoruz.


Her gün bir fincan kahve için

Eminim zayıflamak için kahve içmenizin iyi bir yöntem olması benim gibi kahve tiryakilerini mutlu etmiştir. Türk kahvesi veya şekersiz ve sade filter kahvenin metabolizma hızlandırdığı kanıtlanmış durumda. Kahve sonrası koca bir fincan su içmek ise bu etkiyi hızlandırıyor. İçeceğiniz kahvenin şekersiz ve kremasız olmasına dikkat etmeyi unutmayın.

Her gün 3 litre su için

Kilo vermek isteyip hüsrana uğrayanların yaptıkları en büyük hata yeterince su içmemektir.
Su içsem yarıyor diyenlere inat kesinleşmiş bir bilgi var: Su içmek kilo vermeyi kolaylaştırıyor. Sarkmadan kilo vermenizi sağlayan su aynı zamanda toksinlerin vücuttan atılmasını sağlıyor. Bu nedenle su içmeyi ihmal etmeyin.

Günde 10.000 adım mucizesine inanın

Yürümenin en güzel ve en etkili kilo verme yöntemlerinden olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Kilo vermek isteyenlerin hedeflerine ulaşmak için yapmaları gerekenlerin başında her gün 10.000 ve üzeri adım atmak geliyor. Böylece hem kilo verip hem de üzerinizde hissettiğiniz uyuşukluktan kurtulabilirsiniz. En güzeli de bu aktiviteyi evinizde bile yapabiliyor olmanız.2 yorum:

  1. Pazarlık yapsak, kahve yerine çay içsek olmuyor mu :(
    Tamam kahve içeyim de şekersiz de içemem kahveyi :(
    Naapsam bilemedim 😕

    YanıtlaSil
  2. bunları yapsak ama yediklerimize hiç dikkat etmesek gerçekten kilo verir miyiz acaba?

    YanıtlaSil