28 Ağustos 2016 Pazar

Göbek eriten 3 harika kür


Fazla kilolarla mücadele halinde olanların en büyük sıkıntılarının başında bir türlü gitmek bilmeyen inatçı göbek yağları gelir. Hem sağlık açısından olumsuz etkiler bırakan hem de estetik olmayan bir görüntüye sahip olmamıza neden olan göbek yağlarından tamamen doğal yollarla hazırlanan kürlerden faydalanabilirsiniz. Hem kolay hazırlanan hem de içerikleri nedeniyle ekonomik olan 3 harika kürü sizlerle paylaşmak istedim. Göbeğinizden doğal destekçilerle kurtulmak istiyorsanız kürlerin tarifi yazının devamında…


Göbek eriten kür 1 

Malzemeler
4 dal taze nane
4 dal taze fesleğen
1 limon suyu
250 gram yoğurt
Hazırlanışı
Fesleğen ve naneyi ince ince doğrayın. Limonun suyunu sıkın ve yoğurt ile karıştırın. Yoğurt ve limon karışımına doğradığınız yeşillikleri ilave edin. Karışımı taze olarak hazırlayıp haftada 2 defa uyumadan 3 saat önce tüketin.

Göbek eriten kür 2

Bu kürümüzde ilk küre benzer şekilde hazırlanıyor. 4 dal maydanoz ve 4 dal dereotunu kıyıp, 1 limon suyu eklenmiş 250 gram yoğurt ile karıştırıyorsunuz. Bu kürü de haftada 2 kere olmak üzere uykudan 3 saat önce tüketiyorsunuz.

Göbek eriten kür 3

1 dal taze soğan, 4 dal taze nane ve 1 avuç semizotunu ince ince doğrayarak 250 gram yoğurt ile karıştırın.  Bu kürü de haftada 2 kere uyumadan 3 saat önce uygulayın.  


1 yorum:

  1. nutellaları götüreyim sonra da bu kürleri deneyeyim var mı böyle bir Dünya?:)

    YanıtlaSil