27 Kasım 2016 Pazar

Röportaj : Sweat Termal Sauna Eşofmanı


Sauna eşofmanları zayıflatır mı? sorusu ile sık sık karşılaşmaya başlayınca tüm merak edilenleri aydınlatmak için Sweat Termal Sauna Eşofmanları hakkında bilgi topladım. 

Zaman zaman fazla kiloları ile başı derde girmeyen yoktur. Diyet yaparız, egzersiz yaparız ya da yağ yakan reçetelerden yardım alırız. Zayıflamak isteriz hatta bazen hızla zayıflamak isteriz. Bu konuda hep araştırma yaparız. Hem hızla zayıflatan hem de çok büyük bütçeler gerektirmeyen destek ürünler ararız. Peki hızlı zayıflatan, ekonomik bir ürün olsa, hatta uzun süre kullanılsa, kilo aldığımızda hemen sandıktan çıkarsak ve yeniden kullanmaya başlasak nasıl olurdu? Tüm bu saydığım özellikleri düşündüğümde aklıma hemen termal sauna etkili ürünler geliyor. Kemerler, şortlar, yelekler, taytlar ve eşofman… Hepsinin etkisi olsa da amacına en uygun olan çeşidin eşofman olduğunu düşünüyorum. Hareketimizi kısıtlamadan, evde ve dışarda kullanılabilirliği açısından akla en yatkın olan termal etkili sauna eşofmanları hakkında tüm merak ettiklerimi benim gibi merak edenlerle paylaşmak için alanının en iyilerinden Sweat Termal Sauna Eşofmanları üretici firması ile röportaj yaptım.  Termal sauna eşofmanları zayıflatır mı? Hep beraber görelim.


Sweat Termal Sauna Eşofmanlarının üretici firmasısınız. Bize ürünün hikayesinden bahseder misiniz? Sweat termal eşofmanları nasıl doğdu?
-          2000 yılında bir Güreş antremanına gittiğimizde güreşçilerin vücuduna naylon sardıklarını gördük ve bunun güreşçilerin zayıflamak için kullandıkları bir yöntem olduğunu öğrendik.Sonrasında bizde  yurt dışından bir terleme eşofmanı sipariş verdik. Gelen terleme eşofmanı 3 günde yırtılınca sonra, insanlara daha kaliteli ve sağlıklı bir ürün kullanmaları için bu ürünü nasıl olması gereken şekilde üretebileceğimizi araştırdık. Sonuç olarak ise Sweat markamız ile ürünü en kalite şekilde satışa hazır hale getirdik.

Sauna etkili ürünler ile zayıflamak isteyenlerin en zorlandığı konu ürün ve marka çeşitliliği nedeniyle kafalarının karışması. Sizce hangi kriterlere göre ürün seçmeliler?
-          Öncelikle kumaş kalitesi önemli. Piyasada bulunan Çin ve türevi kalitesiz sauna eşofmanları hem insan sağlığı açısından bir sorun hem de görsel ve işlevsel olarak maalesef çok kötüler. Biz Sweat olarak müşterilerimize hem evlerinde işlerini yaparken hem de dışarıda yürüyüş yaparken çok rahat kullanabilmeleri için bir ürün üretimi yapıyoruz. Kullandıklarında da kumaş kalitesi ve terleme olayını çok rahat bir şekilde görebilirler.

Piyasada çok fazla sahte ürün var. Hepimiz orijinal ürün arayışındayız. Orijinal ürünü diğerlerinden nasıl ayırırız?
-          Müşterilerimize ürünleri orijinallik bandrollü ve faturalı bir şekilde göndermekteyiz.  Müşterilerin ilk olarak dikkat etmeleri gereken husus bu olmalı. Ürünlerimiz garantili olduğu için herhangi bir işlemde fatura üzerinden işlem yapabileceklerdir.

Bünyenizde eşofman dışında başka modeller var mı?
-          Evet. Sweat olarak Sauna şort ve Sauna yeleklerimiz de mevcuttur.

Sauna eşofmanları ile zayıflamak isteyenler etkisini arttırmak için nasıl bir yol izlemeli?
-          Yanında hediye olarak gönderim yaptığımız termal kemeri de kullanım yapabilirler.

Sauna eşofmanı ile zayıflamak için giyerken egzersiz yapmak şart mı?
-          Şart değildir. Ancak egzersiz yapılırsa daha hızlı bir şekilde istenilen kilo kaybına ulaşılabilir.

Sauna eşofmanı etkisi ne kadar sürede gözle görülür?
-          Buna bir süre vermek doğru bulmuyoruz. Çünkü kişinin metabolizmasına bağlı olarak kilo kaybı değişkenlik göstermektedir. Müşterilerimize tavsiyemiz gözle görülür bir etki için ürünü düzenli bir şekilde kullanmalarıdır.

Sauna eşofmanı kullanmak için yaş sınırı var mı? Ürünleriniz unisex mi?  
-          16 yaş ve üzeri kullanım yapabilir. Ürünlerimiz Unisextir.

Kimler sauna eşofmanı kullanmamalı?
-          Kullanım olarak aşırı terleme sonucu rahatsızlık hisseden kişiler kullanmayabilir.

Sauna eşofmanı günde kaç saat kullanmalı? Gece yatarken kullanıma uygun mu?
-          Ürünü ilk günlerde 1 ya da 2 saat kullanılmalı. İlerleyen zamanlarda bu süreyi isteğe göre uzatabilir veya kısaltabilirsiniz. Gece yatarken kullanımı önermiyoruz.

Sauna eşofmanı bakımı nasıl yapılmalı?
-          Ürünü ılık suyla elde yıkama yaptıktan sonra ters çevirerek asıp kurutabilirsiniz. Bakımı için bu işlem yeterlidir.

Sizden sauna eşofmanı almak isteyenler nasıl bir yol izlemeli?
-          https://www.saunaesofmani.co adresi  üzerinden bize ulaşabilirler.

Beden seçimi nasıl yapılmalı?
-          Kilogram ölçüsüne göre seçim yapılmalı. Sitemizde tüm beden seçenekleri ve kilogram aralıkları mevcuttur.

Türkiye’nin her yerine gönderiminiz var mı?
-          Evet. Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Garantiniz var mı varsa garanti kapsamı hakkında bilgi alabilir miyim?
-          Ürünlerimiz 3 yıl garantilidir. Ürünlerimiz yırtılmaz, yıkama dolayısı ile çekmez ve solmaz kumaştan üretilmiştir.

Ödeme şekilleri hakkında bilgi verir misiniz? Kapıda ödeme ve taksit imkanınız var mı?
-          Müşterilerimiz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile tek çekim şeklinde veya kendileri sitemiz üzerinden Bonus kart ile 2 ya da 3 taksit seçeneği ile sipariş verebilirler.

Sosyal medya hesaplarınızı paylaşır mısınız?


Yanıtlarınız için teşekkürler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder